Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+3′

ГОООЛЛЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Костадинов бележи дебютния си гол в елита, след като при контраатака вкара на празна врата - 2:0!

90+2′

Жълт картон за Стоичков.

90+2′

Вълчинов заменя Тилев.

90′

Жълт картон за Бакалов.

86′

Жълт картон за Буна.

78′

Жълт картон за Аралица.

77′

Гади заменя Байду.

73′

Домакините пропуснаха дузпа, след като Янко Георгиев улови удар на Веселин Марчев!

65′

Удар на Буна с глава, Янко Георгиев спасява.

62′

Галчев заменя Меледже.

60′

Страхотен шанс за домакините! Марчев бе намерен сам в наказателното поле, футболистът стреля и преодоля вратаря, но Елтон пред голлинията предотврати гола!

55′

Аралица проби отдясно в наказателното поле, но успоредното му подаване се оказа безуспешно, тъй като никой не успя да засече топката.

50′

Много активни минути за домакините в началото на втората част.

47′

Умарбаев заменя Исуф, а по този начин още до почивката Бруно Акрапович изчерпва смените си.

46′

Марчев заменя Езе.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

44′

Вратарят Пиргов е заменен принудително от резервния страж Милина.

42′

Жълт картон за Илко Пиргов, който фаулира извън наказателното поле до аутлинията Ишмаел Байду.

38′

Играчите на Септември опитват да действат на контраатака в последните минути, предвид пространствата, които се откриват пред тях.

31′

Домакините пропуснаха да изравнят! Аралица пусна топката към Буна на чудесна позиция в наказателното поле, но ударът на последния не намери очертанията на вратата!

23′

ГООООЛЛЛЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Ишмаел Байду открива резултата, след като футболистът се освободи добре в наказателното поле и с хубав удар вкара за 1:0 за столичани!

19′

Играта се понакъса в последните минути, реална голова опасност продължава да липсва.

8′

Добро подаване към Димо Бакалов отляво в наказателното поле завърши с опит за успореден на голлинията пас, който беше пресечен.

5′

Леко надмощие на домакините в първите минути на мача, което обаче не води до опасност пред вратата на столичани.

1′

12. Филип Михалевич 16. Мартин Вълчинов

Локомотив (Пд) приема Септември днес, от 20:00 часа, в среща от Първа лига.

Треньорът на столичани Николай Митов ще направи няколко размествания в състава. Две от тях са продиктувани от наказания - ляв бек вместо Иван Стоянов се очаква да е Елтон, а аут за срещата е и бразилецът Фабиано Алвеш.

В средата на терена до Чандъров този път се очаква да действа Меледже, а в защита най-вероятно ще се появят младите Васил Добрев, Димитър Костадинов и Петър Генчев. Пред Митов има и няколко опции с по-опитни играчи в лицето на Сандански, Маламов и Будинов.

В тима пък имат нова цел, след като вече си осигуриха участието в Първа лига и през следващия сезон. Амбицията на столичани е да се класира за решителния бараж за Лига Европа.

В същото време треньорът на Локо (Пд) Бруно Акрапович продължава с ротациите в тима си. Десен бек вместо наказания Муса ще е Велковски, а Везалов най-вероятно ще се завърне сред стартовите 11 за сметка на Булят.

Отляво в отбрана пак ще действа нигериецът Абдулахи, който дебютира в мача с Дунав. Бекът показа висока скорост, но в дефанзивен план не бе много убедителен. Абдулахи обаче се очертава да е от полза на Локо (Пд), след като влезе в необходимата форма.

Други промени, които Акрапович планира, са в средата на терена - този път вместо Янко Ангелов и Ванчо Траянов се очаква да започнат Елитон и Банович, а Умарбаев вероятно ще действа зад нападателя Аралица. Ротации са възможни и по двата фланга на атаката - Райков и Буна да заменят Марчев и Бакалов.