Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 не се победиха - 1:1

ФК ЦСКА 1948 не се даде на Локо (Пд), "смърфовете" с трети мач без победа у дома

Двубоят на "Лаута" завърши 1:1

90+2′

Илиев е заменен от Муслимович.

90+1′

Минков заменя Топузов.

84′

Удар с глава на Алмейда минава над вратата.

80′

Жълт картон за Бастунов.

78′

Митко Илиев си осигури позиция за стрелба, но не затрудни Наумов.

75′

Гущеров влиза на мястото на Младенов.

72′

Гомис влиза на мястото на Умарбаев.

70′

Илич влиза на мястото на Салинас.

67′

Бастунов заменя Русев.

57′

СПАСЯВАНЕ НА НАУМОВ! Илиев се опита да изведе Минчев сам срещу вратаря. След рикошет топката попадна в Салинас, който се озова очи в очи с Наумов. Бразилецът нанесе удар, който бе право в тялото на стража.

55′

Жълт картон за Младенов.

53′

Карагарен получи отдясно и центрира в наказателното поле. Там Минчев не успя да нанесе хубав удар и Наумов улови.

48′

Топузов изпревари Петрович до аутлинията и намери Галин Иванов на дузпата. Халфът стреля опасно, но не намери очертанията на вратата.

46′

Вижте тук как са се променили коефициентите след първото полувреме!

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

ФК ЦСКА 1948 получи право да изпълни пряк свободен удар в близост до наказателното поле. Камбуров стреля право в тялото на Карагарен.

41′

Домакините организираха отлична контраатака. Митко Илиев получи отдясно и намери Карагарен пред наказателното поле. Деветката опита опасен удар, който бе блокиран от Галин Иванов.

40′

Галин Иванов опита удар от пряк свободен удар на около 35 метра от вратата. Националът стреля над напречната греда.

39′

Жълт картон за Петрович.

33′

Жълт картон за Топузов.

29′

Жълт картон за Василев.

25′

Карагарен опита нов удар, този път прати топката над вратата.

20′

Карагарен опита удар, който не затрудни Наумов.

15′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Масоеро отклони центриране в наказателното поле на домакините. Цветанов опита да изчисти, но прати топката в собствената си врата.

5′

ГОООЛ ЗА ЛОКО!!! Масоеро бележи! Защитникът се разписа с глава, след като се извиси в наказателното поле на противника и засече центриране на Умарбаев на първа греда.

3′

Двата отбора излязоха преди първия съдийски сигнал с фланелки в подкрепа на хората с множествена склероза.

2′

Кой е фаворит в мача, може да видите тук!

1′

14. Д. Илиев 7. Топузов
19. Минчев 9. Камбуров
50. Михалевич

Александър Тунчев ще направи днес своя официален дебют начело на Локомотив (Пловдив) срещу новака ФК ЦСКА 1948. Двубоят от efbet Лига стартира в 17:30 часа.

По време на паузата Тунчев дебютира неофициално в контролата с Берое, загубена с 1:3 на "Лаута".

Берое победи Локомотив (Пловдив) с 3:1 в неофициалния дебют на Тунчев

Съдията изгони Кристиан Гомис

В предишния кръг, преди прекъсването за националните отбори, двубоят на Локо (Пд) с Левски на "Герена" бе отложен. Така последният шампионатен мач на "черно-белите" бе домакинската издънка с Монтана - 2:2.

Красимир Балъков има едно основно колебание относно състава за днешното гостуване. То е свързано с партньора на Васил Шопов в средата на терена.

В последния кръг преди паузата новакът не можеше да разчита на Серкан Юсеин, който нямаше право като преотстъпен да играе срещу Лудогорец. Тогава Красимир Балъков и екипът му заложиха на Ивайло Чочев. За него това бе първи мач като титуляр от една година.

Не е изключено сега Бала отново да избере бившия футболист на Палермо. Завръща се в групата и друг вътрешен халф - Ивайло Климентов.

Денислав Александров е с коронавирус

Футболистът на ФК ЦСКА 1948 ще бъде две седмици под карантина

Двама играчи са с положителни тестове за коронавирус след мачовете на младежкия и мъжкия ни национален отбор. Това са десният бек Симеон Петров и крилото Денислав Александров.

Възможна е и рокада на дясното крило - вместо младия Русев да стартира Дани Младенов.

Красимир Балъков: Локо (Пд) едва ли ще промени нещо след напускането на Акрапович

"Отиваме да вземем трите точки"

В последния кръг ФК ЦСКА 1948 загуби с 0:3 у дома от Лудогорец, след като преди това не бе падал в пет поредни мача в Първа лига - 4 успеха и едно реми.