Втора принудителна смяна в състава на Локо - Умарбаев напуска терена и е заменен от Траянов

Дани Пеев се появява на мястото на Кочилов

Григор Долапчиев е заменен от Китан Василев

67′

Димо Бакалов отстъпва мястото си на Симеон Райков

67′

ГОООООООООООЛ! 3:1! Капитанът на Локо се възползва от неразбирателството в защитата на Витоша и бутна топката в мрежата.

66′

Бакалов отново се озова на чудесна стрелкова позиция, но Садула бе на мястото си и предотврати опасността пред своята врата.

58′

Слабо изпълнение от голмайстора на Витоша през този сезон. Долапчиев опита удар от малък ъгъл, но той бе доста слаб и не затрудни Пиргов.

55′

Доста по-спокойни са първите минути сравнение с тези от първото полувреме.

46′

Принудителна смяна в състава на домакините на почивката - Пламен Крумов е заменен от Георги Пашов

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛОКО СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 2:1 НАД ВИТОША!

37′

ГООООООООООЛ! Умарбаев прави резултата 2:1, след като Михаил Иванов не се разбра със своята защитата и бе излязъл прекалено напред, а футболистът на Локо го прехвърли.

36′

Проблеми за Даниел Кутев, който бе неволно настъпен от Бакалов.

28′

Чудесна възможност пред Димо Бакалов! Футболистът на Локо бе изпуснат от защитата на Витоша и отправи силен удар към вратата на "тигрите", но Иванов изби с крак.

25′

Веселин Марчев реши да пробва силен далечен изстрел, но топката мина покрай вратата.

24′

Серджио центрира от фаул и Бакалов засече с глава, но изпълнението му бе доста неточно.

23′

Жълт картон за Кристиан Узунов

17′

Жълт картон за Григор Долапчиев

13′

Умарбаев опита доста силен шут от далечна дистанция, но той бе много далеч от целта.

9′

ГОООООООООЛ! Стефан Христов връща равенството в мача! Ивайло Лазаров центрира по чудесен начин към нападателя, който бе позициониран пред вратата на Пиргов и със странична ножица отбеляза за 1:1! Топката тупна точно пред стража и не му остави никакъв шанс за реакция.

4′

ГОООООООООООЛ! Дино Мартинович открива резултата в Пловдив! Димо Бакалов бе изпуснат от Садула и той успя да подаде към включващия се Мартинович, който бе безкомпромисен и прониза мрежата на Иванов!

2′

Локо стартира с атака отляво на Серджио, който обаче нацели единствено защитата на гостите.

1′