Локомотив (Пд) хвърли бомбата в 12-ия кръг на "А" група. Пловдивчани победиха Левски с 2:1 на "Герена" след страхотно първо полувреме.
"Черно-белите" бяха по-добрият отбор преди почивката и заслужено се оттеглиха с преднина. Играчите на Ясен Петров пък бяха много инертни в предни позиции и не създадоха нито едно опасно положение пред вратата на Лучини.
Пловдивчани започнаха със самочувствие и поведоха още в 17-ата минута. Лазаров изведе Златински отлично, той навлезе в наказателното полена "сините" и върна назад към Електричката. Останал напълно непокрит на точката на дузпата, опитният Лазаров нямаше как да сбърка - 0:1.
И ранният гол обаче не успя да събуди играчите на Левски. Локомотив се бранеше отлично и защитниците в черно-бяло напълно неутрализираха Гара Дембеле.
Стигна се и до 34-ата минута, когато гостите удвоиха преднината си. След едно центриране от корнер, Акалски изби топката, тя обаче попадна у играч на Локо, който веднага я прати в наказателното поле. Там Сержиньо Грийн не успя да се изтегли навреме и покри засадата. Кълбото пък попадна у Де Карвальо, който нямаше как да сбърка - 0:2.
На полувремето Ясен Петров се опита да промени нещо и замени Данаиел Младенов с Исмаил Иса. "Сините" се хвърлиха да изравняват, но "смърфовете" се бяха затворили изключително добре и почти не допускаха опасности пред вратата си. Удари на Александров и Йовов не намериха целта, преди да се стигне до 75-ата минута, когато домакините намалиха с доза шанс.
След продължителна "синя" атака, Дембеле свали с глава топката на крака на Огнянов. Последният стреля, кълбото рикошира в пловдивски защитник и влетя във вратата на изненадания Лучини - 1:2.
До края на мача домакините се опитаха да стигнат до точката, но атаките им бяха твърде стихийни, а бетонът на "смърфовете" в крайна сметка издържа. "Сините" завършиха мача с 10 души след като малко преди края Сашо Алексанров получи пресилен втори жълт картон Така Левски записа първото си домакинско поражение през настоящия сезон.
бате ВИ
на 30.10.2010 в 17:52:18 #139Не го занимавайте Грухльо с Лефски.Той е над нещата. Човека си чака кротко репортажа за фалита на ЦСКА и това е...

Morientes
на 30.10.2010 в 17:49:49 #138. бате ВИ | 30.10.2010 20:45 без трима фундаментални футболисти - Веско, Влади и Дарко! --------------------------------------------- Е тоя обаче верно е изпушил от злоба,безсилие,злост,таманета.... ...................................................................................................................... Умерения го постави на местото му по Умерено умерен начин
Ако съм на местото на грухтящата свиня с педалски ник до сега да съм се изтрил от форума 
Fight club
на 30.10.2010 в 17:46:43 #137Грухиии Колко си умен само. Браво. ЦСКА тази година е супер зле и ще е успех ао сме в тройата или влезем в ЛЕ през купата. Но ние поне не се репчим. Днес с Берое, не се предадоха, което дава надежди някакви, ама да видим. Ти кажи за Ясен 5ров и Гошко 5ков, А за ЦСКА си има сттатия, пиши там... Аз лично смятам, че бихме Берое с късмет.
бате ВИ
на 30.10.2010 в 17:45:00 #136без трима фундаментални футболисти - Веско, Влади и Дарко! --------------------------------------------- Е тоя обаче верно е изпушил от злоба,безсилие,злост,таманета....

Morientes
на 30.10.2010 в 17:44:47 #135Приятно е да гледаш говежди сълзи в 240 коментара цяла вечер
Като толкова си критикувате отбора що не играхте 2-ка в тотото, ами всички сте пуснали единица
Ех говежди мечти розови 
M6
на 30.10.2010 в 17:44:24 #134Време е да се връщат Мечо, Топчо, Гошето 5етков, Гонзу ....
Само ЦСКА!
КоЗеЛ
на 30.10.2010 в 17:44:14 #133К#####Р ЗА ЛЕФСКИ ДВА ЗА ГУВЕДАТА ТРИ ЗА ЪЪЪ ПАК ЗА ГУВЕДАТА
злобул
на 30.10.2010 в 17:43:21 #132Е ТОВА ВЕЧЕ НАДХВЪРЛИ ВСИЧКО . СЕГА ГАРАТА Е ВИНОВЕН , А ЯСЕН НЕ Е . СМЕХ . ГОНЗООО , ГОНЗО , ГАРАТА ЛИ Е ВИНОВЕН , ЧЕ НЯМА ЕДИН СВЕСТЕН В ОТБОРА КОЙТО ДА МУ ДАДЕ ПАС . А КВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА ЗАЩИТАТА ?
Fight club
на 30.10.2010 в 17:42:46 #131ммше333 Наистина ви размазаха. Можеха поне още два-три да вкарат. Ужасно слаб Левски... Дилемата Акалски-Митрев е решена, по добре вземетте Лилчо
Medvedev4o
на 30.10.2010 в 17:42:19 #130къде е Дучето Дудучето Шопара сега да пребие тоя Йордан Минев деба и мизерника , да псува така майка си и баща си деба и педала нещастен
Големия армеец - аре да пада в трапа , такива не ни трябват

бате ВИ
на 30.10.2010 в 17:41:20 #129Само Лефски знае футбол да играе....
КоЗеЛ
на 30.10.2010 в 17:41:01 #128meiyo | 30.10.2010 20:32 Да не забравяме, че Подуене е просто една гара... ===========

Fight club
на 30.10.2010 в 17:39:41 #127Грухтящ, Коментирай играта на Левски, 7 дни и Москов ги знаем на кого са агентти. Така че всичко е ясно атто Ясен 5ков
УмеренЦСКА
на 30.10.2010 в 17:38:39 #126До мен: "...та белким се гътнеш най-накрая, барабар с Милко балевото отроче..." Благодаря, подобно! Ама ти наистина изпушваш когато нямаш поводи да грухтиш против ЦСКА и цесекарите! Много е жалко да си наркозависим, не е ли така?
rado lfc
на 30.10.2010 в 17:37:53 #125(Професионална Футболна Туристическа Агенция) ПФТА Уефски, пак дръпна вода, браво Коко браво Динев! Бай Ганьо и Гонзооглу до живот в Уефски, тея ше ги довършат!
Ние сме с вас, продължавайте да ни излагате и на международно ниво, очакваме поне 5 от Лил.
Дали си от Подуене или Перник все тая важното е че си Уефскар

Fight club
на 30.10.2010 в 17:36:10 #124А фалита на ЦСКА е силно преувеличан. Общинитте дължат на Ттитан милиони. БФС също виси с 1 000 000 евро... Какъв фалит ви гони?
Medvedev4o
на 30.10.2010 в 17:35:55 #123двамата близнаци - и червения и синия са за
Единия за думите си днеска към публиката, другия за боя оня ден

УмеренЦСКА
на 30.10.2010 в 17:34:28 #122"Не може с един мач да влезеш в криза,разберете го!Ако има криза в даден отбор,трябва да е процес на седмици." Така е, даже и е въпрос на по-голям период в някои случаи. Нека да ме извинят господа левскарите, но ми се струва (мое скромно мнение), че последният им добър мач беше срещу Гент. Там нещата се развиха доста драматично, всеки трябва да помни това, победата беше извоювана с дух, воля след негативно начало. Но още тогава се виждаше, че в отбора като цяло има много пукнатини, чудех се защо навсякъде се заговори за "голям отбор".
злобул
на 30.10.2010 в 17:33:47 #121Злобуле, е заради такива ташаци на природата, сбутани селяни от Павликени, дето се пишат ярмейци, ти казвам, че не е сега времето да се дърлим помежду си Левскарите! Гледайте след малко Канал 3!!!! Края на кочината е съвсем близо! ======================== ЕТО ЗАРАДИ ТОВА ПРИКАНВАХ СУМА ТИ ВРЕМЕ ВСИЧКИ СИНИ ДА ИЗЛЕЗНЕМ И ДА ПОГЛЕДНЕМ В СОБСТВЕНАТА СИ ЧИНИЯ . НЯМА ТАКТИКА , НЯМА НАДХИТРЯНЕ , НЯМА НИЩО . ВИЖ ГИ САМО .....НЕ МОГАТ ДВА ПАСА ДА ВЪРЖАТ . ЛЕВСКИ СТРАДА ОТ МАНИЯТА НА ГОНЗО ЗА ВЕЛИЧИЕ . ТОВА Е ИСТИНАТА . БЕЗХАБЕРЕН ТРЕНИРОВЪЧЕН ПРОЦЕС . ТОВА Е . ДОБРЕ ЧЕ ДНЕС ПАЗИ АКАЛСКИ , ЗАЩОТО С МИТРЕВ ЩЕШЕ ДА ОТИДЕМ ПОНЕ НА 4-КА
Fight club
на 30.10.2010 в 17:33:33 #120Много ме радва, не хобедата на Локо, а играта на Левски. Ако някой може да изпрати на Ефи тсттатиите му за новото начало в лицетто на Ясен, нека любезно ги постне...