Иван Горанов е принудително заменен от Мики Орачев

64′

Аргилашки получава медицинска помощ, след като пострада при удар от вратата

63′

Още една чудесна възможност за Левски! Яблонски разтресе страничната греда, след силен удар. Резултатът остава 0:0.

61′

Неточно изпълнение на Георги Андонов, който не се възползва по най-добрия начин от свободния удар.

61′

Жълт картон за Ейолфсон

58′

Жълт картон за Валери Домовчийски за натрупани нарушения

54′

Огромен пропуск на Валери Домовчийски! Футболистът на Верея имаше пред себе си две опции - да играе сам или да подаде, но той избра първата. Позицията му обаче не бе добра и топката излезе в аут.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Без продължение на първата част. Двата отбора се оттеглят на почивка при резултат 0:0.

43′

Поредно спасяване на Аргилашки! Обертан още веднъж притесни вратаря, но той не позволи топката да влети в мрежата.

40′

Жълт картон за Балд

36′

Поредна топка, прелитаща над напречната греда. Белмонт опита да изненада Аргилашки, но ударът му не бе достатъчно точен.

34′

Поредно спасяване на Аргилашки! Обертан отправи силен шут отблизо, но вратарят отново не сгреши.

20′

Първа опасна атака и за Верея! Валери Домовчийски премина през няколко футболисти на Левски и бе спрян едва след като се оказа пред вратата на Митрев. За щастие на "сините", той не успя да стреля.

15′

Ново спасяване на Аргилашки! Цветкович пусна пас в коридор към Буш, който не се поколеба и стреля веднага, но вратарят отново опази мрежата си "суха".

11′

Какъв пропуск на Прохазка! Ударът му с глава изпраща топката встрани от вратата.

8′

Разбъркване в наказателното поле на Верея позволи на Левски да организира бърза атака, но завършващият удар на Обертан изпрати топката в един от защитниците на гостите.

6′

Опасен удар на Обертан минава над напречната греда.

5′

Прекрасно спасяване на Аргилашки! Сержиу Буш бе изпуснат от защитата на Верея и отправи хубав изстрел от близък ъгъл, но вратарят спаси.

2′

Преса на Левски още в началните минути на срещата. Хубава атака на "сините" не завърши по най-добрия начин, след като нямаше футболист на столичани, който да е добре позициониран в наказателното поле на Верея.

1′

71 Васил Панайотов 26 Селим Керкар

Днес от 17:30 часа Левски приема Верея на "Герена" в мач от 17-ия кръг на Първа лига. "Сините" нямат право на грешка срещу сензацията в елита през този сезон, след като се издъниха грандиозно в последния си мач срещу тоталния аутсайдер Витоша (Бистрица).

Георги Марков: С този Левски ли ще посрещнем 75-годишнината на  Гунди?

Георги Марков: Мъри е свободен, Наско е свободен, какво чака ръководството на Левски?

"Левски е умрял и трябва да възкръсне"

Освен това, столичани ще се опитат да си отмъстят за поражението с 0:2 от тима на Илиан Илиев в началото на сезона. Наставникът на старозагорци няма загуба срещу тима от "Герена" в последните си 4 мача.

В състава на "сините" се завръща левият бек Иван Горанов, който изтърпя наказанието си. Вчера с отбора тренира Серджиу Буш, но той най-вероятно ще остане резерва, а в титулярния състав ще се появи Жерсон Кабрал. Холандецът ще води атаката на тима заедно със Серджиу Буш.

Верея изпитва сериозни финансови проблеми, но въпреки това "лъвовете" се представят на много добро ниво. Илиан Илиев ще заложи на дисциплина в отбрана, а в атака Георги Андонов и един измежду Исмаил Иса и Валери Домовчийски ще дебне за грешки в отбраната на домакините.

Валери Домовчийски пред ТОПСПОРТ: Скоро Левски ще се върне на върха, но Верея идва, за да победи

"Пълни глупости са твърденията, че ще бойкотираме мача"