Левски остава без победа на собствения си стадион „Георги Аспарухов" от началото на сезона. В мач от IV кръг на А група, „сините" завършиха наравно 0:0 с Берое. Домакините определено има за какво да съжаляват, тъй като играха близо час с човек повече. Още през първата част червен картон получи защитникът на Берое Пламен Крумов.

"Нямаше никакво нарушение. Вижте повторенията, изобщо не съм играл с ръка. Може би главният съдия се върза на протестите на играчите на Левски и реши да ме изгони", коментира след срещата "грешникът" Крумов.

Най-чистите положения пред Левски се откриха пред Гари Родригес, който обаче днес нямаше ден. Гостите от Стара Загора също имаха своите шансове, като след почивката удар на Каядо срещна гредата. В края на срещата пък феновете на „сините" изпратиха тима със станалите вече традиционно освирквания.

Иначе двубоят на „Георги Аспарухов" започна на много високо ниво. Още в 9-ата минута Ангелов изведе Гаро Родригес на чиста позиция в полето, но ударът на холандеца се отби в страничната греда. „Заралии" отговориха с пробив на национала Венци Христов, чийто удар с левия крак обаче бе майсторски отразен от Пламен Илиев.

До края на първата част нови сериозни голови положения нямаше, но пък за сметка на това видяхме най-спорната ситуация в мача. В 37-ата минута главният съдия Георги Кабаков показа втори жълт картон на Пламен Крумов за игра с ръка. На повторенията обаче ясно се видя, че топката срещна гърдите на бранителя, а не ръката.

След почивката домакините продължиха да атакуват, но трудно застрашаваха сериозно вратата на перфектния в този мач Караджов. В средата на полувремето и късметът покри Левски, след като удар на Каядо се отби в страничната греда.

В заключителните 5 минути на мача домакините създадоха 2 отлични положения. При първото Гари Родригес бе изведен сам срещу вратаря, но стреля в тялото на Караджов. При второто стражът на беройци изби с една ръка удар на Мюлдер. В крайна сметка мачът завърши без победител.

ЛЕВСКИ - БЕРОЕ 0:0 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)