Ръководството на Вихрен се споразумя с Локо (Сф) за двубооя от третия кръг на футболното ни първенство да бъде изтеглен с един ден напред. По програма мача трябваше да се състои на 23 август (събота), сега двубоят на градския стадион в Сандански ще се играе на 22 август (петък). Причина за това е участието на столичните "железничари" в турнира за Купата на УЕФА.