Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 2864
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Зрелищно 3:3 между отборите на Етър и Септември

Неочаквана драма в Първа лига - Септември върна три гола на Етър и си тръгна с точка от "Ивайло"

Дебютът на Краси Балъков без малко не се превърна в грандиозен провал

90′

БУДИНОВ!  До края драмата можеше да бъде и пълна, ако новото попълнение на септемврийци Мирослав Будинов не бе пропилял една добра възможност в 89-ата минута.

84′

Мирослав Будинов ще дебютира официално за Септември. Влиза в игра вместо Мартин Тошев.

77′

Иван Стоянов ще се опита да увеличи офанзивната мощ на Етър. Напуска Даниел Младенов.

74′

Още една смяна в лагера на Септември. В игра влиза Меледже, а с мястото си на терена се разделя Иван Тилев.

71′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! 3:3!! ТОШЕВ! Подвигът на септемврийци продължи и немислимото сякаш се случи в 71-ата минута!! Продължителна атака на гостите така и не бе потушена от некоординираната отбрана на Етър. Всичко това позволи на Янко Сандански да отправи "сватбарски" шут, който изненадващо се превърна в асистенция за дебнещия Тошев. Нападателят не чака втора покана и съумя да осъществи частичния обрат.

70′

Жълт картон за Янко Сандански.

68′

Още една промяна в тима на Етър. Иван Петков отстъпва мястото си на Ерик Почански.

65′

БАТРОВИЧ!! Етър можеше да тушира напрежението в 65-ата минута с четвърти гол. Черногорецът Батрович остана сам срещу Янко Георгиев, но вместо да комбинира с намиращия се на празна врата Петков, той предпочете да шутира и в крайна сметка намери тялото вражеския страж.

63′

Притесненият Красимир Балъков извършва смяна. Вместо Аласана Мане, в игра влиза бранителят Яни Пехливанов.

60′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! 2:3!!! КРИС ГАДИ!! Шокът за "виолетовите" обаче се оказа прекалено голям, тъй като още в следващата атака, Септември вкара и втори гол! Иван Тилев демонстрира техника по фланга, след което "сложи" топката на главата на Крис Гади, който препарира дебютанта Гъргич.

57′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!! 1:3!!! МАРТИН ТОШЕВ!! Радост за селекцията на Ники Митов все пак имаше след 120 секунди. Бранителят на домакините Георги Пашов се хвърли на закъснял шпагат в краката на Мартин Тошев. Интервенцията беше извършена в опасната зона около линията на наказателното поле. Главният арбитър Драгомир Драганов се довери на своите помощници и миг по-късно посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Мартин Тошев, който безпощадно вкара за 1:3.

54′

Септември опита да промени статуквото в 55-ата минута, след като Борис Галчев хвърли хубав извеждащ пас за Мартин Тошев. Завършващият му удар обаче бе огледален с цялостното представяне на софиянци в този мач.

47′

На почивката Николай Митов предприема смяна, като вместо Чандъров, в игра влиза Антони Иванов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ГОООЛ ЗА ЕТЪР!! БАТРОВИЧ!! 3:0! Полувремето за "виолетовите" доби перфектен статут минута преди края, когато преднината на великотърновци вече беше цели три гола. Иван Петков продължи елегантно с пета за Георги Пашов, който пое по крилото и осъществи качествено центриране. Отбраната на Септември не бе добре подредена и това позволи на нисичкия Батрович да играе с глава и миг по-късно да ликува с попадение.

40′

Жълт картон за Фабиано Алвеш, който наруши правилата срещу Руменов.

31′

Официално предупреждение за Иван Петков, който свали фланелката си в момента на голова радост.

30′

ГООООЛ ЗА ЕТЪР! ИВАН ПЕТКОВ!! 2:0!! Домакините достигнаха до удвояване на своята преднина само 60 секунди по-късно. Получилият шанс за изява днес - Иван Петков пое топката с гръб към съперниковата врата, последва елегантно негово завъртане и акуратен шут в десния ъгъл на безпомощния Георгиев. Всичко в  тази ситуация отново тръгна от Даниел Младенов, който направи поредния си силен пробив по крилото.

29′

БАТРОВИЧ! Етър продължи да действа по-разнообразно в атака и това си пролича точно в 29-ата минута. Юношата на Барселона - Аласана Мане демонстрира отличен поглед върху играта, след като пусна страхотен пас зад отбраната за Велко Батрович. Въпросният обаче разочарова с изявата си и се размина с топката във възможно най-лошия момент.

25′

Септември опита да се върне в мача по възможно най-бързия начин. Грешка на бранителя Пламен Гълъбов спомогна за една бърза контраатака на столичани, но вместо да търси индивидуално надиграване и удар, младият Иван Тилев реши да симулира за дузпа и в крайна сметка бе "възнаграден" с жълт картон.

18′

ГОООЛ ЗА ЕТЪР!!!! 1:0!! ДАНИЕЛ МЛАДЕНОВ!! Натискът на "болярите" все пак даде резултат и така жадуваният гол стана реалност в 18-ата минута. Новото попълнение Мане стреля силно от средна дистанция, вратарят на Септември - Янко Георгиев не се намеси по възможно най-добрия начин и отбитата топка попадна в краката на Младенов. Бившият играч на Пирин запази самообладание и без никакви трудности опъна мрежата на съперника.

15′

В 15-ата минута нов спорен момент беляза срещата на "Ивайло". Нападателят на Етър - Иван Петков имаше претенции, че Борис Галчев в играл с ръка в полето на Септември. Броженията му обаче останаха глас в пустиня...

5′

В началните минути, селекцията на Красимир Балъков опита да вземе контрол над срещата. Атаките на "болярите" преминаваха главно през десния фланг, където с няколко силни пробива впечатли Даниел Младенов. Публиката на домакините дори поиска дузпа в 5-ата минута, но реферът на срещата прецени, че физическият сблъсък между Орачев и гореспоменатия Младенов, не е достатъчен за суровото наказание.

2′

Главен съдия на срещата е Драгомир Драганов от Варна, с помощници Диян Вълков и Александър Атанасов. Събитията зад двете врати ще наблюдават Ангел Ангелов и Георги Димитров. Работата на реферите зорко ще следи Костадин Гергинов, а делегат на БФС е Марин Раковски.

1′