Кавдански получи картон за спиране на атака на Етър.

Антуи опита да мине през трима, но загуби топката.

Георги Хашев сменя голмайстора Георги Минчев.

85′

И Веселин Минев си изпроси глупав картон.

84′

Фаул за Етър на около 25 метра пред вратата на гостите. Станоев стреля над гредата.

83′

Поредно центриране на Стоянов отляво. Ковачев не можа да играе с глава.

82′

Играч на Етър беше санкциониран с грешно изпълнен тъч. Хвърлянето вече е за "царете".

80′

Уесли получи травма и излиза да получи помощ. Осмицата ще се върне в игра.

79′

Никола Спасов получи картон за изритване на топката.

76′

Удар на Апостолов мина над вратата. Боджадж му свали топката пред наказателното поле.

75′

Апостолов падна много особено след игра с глава в наказателното поле на гостите. Преди това Младенов увисна при центриране.

73′

Ковачев заходи отдясно към центъра и стреля диагонално в ръцете на Димитров.

72′

Милчо Ангелов смени Румен Руменов за Етър.

71′

Боджадж се размина с топката след центриране на Стоянов.

70′

Реян Даскалов седна на терена. Той иска смяна. На негово място влиза Мартин Кавдански, който си вкара автогол срещу Дунав.

65′

Антуи се присъедини към декорираните в жълто след груб фаул в атака.

63′

Никола Колев напуска. На негово място влиза Йордан Апостолов.

63′

Антон Карачанаков смени Емануил Манев.

61′

Димитров спаси директен изнендващ удар от фаул на Станоев. След корнера стражът беше натикан във вратата, но успя да боксира.

60′

Кампанери помете Никола Колев и получи картон.

58′

Антуи надбяга защитата отляво, но стреля в страничната мрежа.

57′

Днес Родни Антуи не е много забележим.

56′

Емануил Манев спря атака на Етър.

52′

Светослав Ковачев получи пас от Боджадж, заходи отдясно към центъра, но стреля много криво.

51′

Пропуск! Дани Младенов беше изведен фронтално от Крум Стоянов, стреля по земя до дясната греда на Димитров.

50′

Анемичен удар на Георгиев с глава след грешка в защитата на Етър.

48′

Веселин Минев успя да изчисти топката, пресичайки извеждащ пас. Боджадж стреля с глава сам след корнер. Топката мина на метър над гредата.

46′

Без промени в двата състава. Кирилов и Спасов пазят козовете си в "ръкавите".

45′

Първата атака е за Царско село. Гостите нападат наляво.

45+2′

И двата отобра трябва да са доволни от равенството. Гостите откриха, а домакините успяха да се върнат сравнително бързо в мача.

45′

Николай Колев стреля егоистично в аут, вместо да подаде на Дани Младенов. Една минута добавено време.

44′

Мартин Димитров изпусна топката при центриране, но защитник зад него я изчисти.

43′

Уесли спря атака на Дани Млденов отляво.

41′

Интересното първо полувреме се доиграва.

37′

Румен Руменов стреля отдясно. Страхотно спасяване на Димиров. Етър вече има превъзходство.

35′

Далечен удар на Уесли в аут.

30′

ГООООООЛ! Даниел Младенов получи пас с глава от Боджадж Стоянов и при третата си ситуация отбеляза. Нападателят надбяга защитник и с дигонален удар изравни за домакините.

29′

Хора от щаба на Етър получиха два жълти картони. Те са недоволни, че нямаше дузпа преди малко.

28′

Дани Младенов остана сам срещу вратаря на гостите след грешка на защитата. Той се забави, беше ударен с лакят в гърба от Ивайло Марков. Волен Чинков остави играта да продължи. Публиката скандира: "Мафия!"

25′

Крум Стоянов центрира отляво след хубав пробив. Боджадж скочи и заби топката в земята и аут. Ударът беше много слаб.

24′

Никола Спасов държи в ръка бутилка с минерална вода, която използва за кадем и по време на тренировки.

20′

Боджадж стреля диагонално отляво на пет метра в аут.

19′

Пропуск! Мартин Димитров спаси с шпагат сигурен гол. Дани Младенов беше изведен зад заюитата след грешка на Карбониери. Нападателят не можа да преодолее самоотвержения страж.

17′

Няколко футболисти на Етър се разминаха след центриране от фаул отдясно.

16′

Темпото не е много високо и доакините още не са се разбързали. Боджадж беше фаулиран пред ъгъла на наказателното поле на Царско село.

14′

Веселин Минев беше ударен с топка, която му изкара въздуха. Необходима е лекарска помощ.

12′

Росен Кирилов вече е недоволен от развитието на двубоя. Гостите започнаха малко по-активно и закономерно поведоха.

8′

ГООООООЛ! Ивайло Марков центрира от ляво и непокритият Георги Минчев стреля остро и неспасяемо с глава под горната греда.

1′

Този мач има много аристократична символика. "Боляри" посрещат "царе" на стадион, носещ името на български цар.

1′

20.Яни Пехливанов 9. Светослав Диков

Отборите на Етър и Царско се изправят един срещу друг в късния двубой от програмата на шампионата. Двата тима се намират в сравнително добра форма, като ще се борят здраво за трите точки на "Ивайло".

Родни Антуи: Водещите отбори във второто ниво на Холандия са като тези от българската елитна лига

Футболистът на Царско село спечели приза за №1 на петия кръг

В състава на Етър ще липсва единствено контузеният Христофор Хубчев, който все още не е готов за игра. Така Росен Кирилов ще заложи на Иванов на вратата и пред него Илиев, Дюлгеров, Артюнин и Стоянов. Ковачев и Колев ще са дефанзивните полузащитници, а Руменов ще действа пред тях. Младенов и Станоев ще бъдат на двете крила, а в атака голове ще се чакат от Боджадж.

Нужно е да отбележим, че "болярите" все още нямат победа от началото на efbet Лига.

Изненада: Царско село привлече Антон Карачанаков

"Опитът му ще ни бъде много полезен", смятат от клуба

В същото време в групата на Царско село попадна новото попълнение Антон Карачанаков. Отборът обаче ще е без контузените Йордан Минев, Евертон и Андерсон. Съставът на Никола Спасов се очаква да бъде съставен от Димитров на вратата и Даскалов, Карбониери, Марков и Веско Минев в защита. Кацаров и Ната ще са двойката в средата на терена, а на крилата ще започнат Георгиев и Манев. В атака пък ще действат Минчев и Антуи.

Сергей Георгиев бързо приключи с Царско село

Атакуващият футболист си търси нов отбор

В последния кръг "царете" поднесоха голямата изненада, побеждавайки Ботев (Пд) като гост с 2:0.

Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Дениз Соколов и Петър Джугански. Делегат на БФС е Николай Вълчев, а работата на реферите ще следи Кольо Данев.

Росен Кирилов: Искам да бием във всеки мач, но започнахме с много тежка програма

"Съжалявам, че загубихме последния двубой със Славия"