Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 723

Заслужено нулево равенство в изключително скучен мач.

Валери Домувчийски влиза на мястото на Даниел Генов.

Усмивки по лицатана хората от Враца. Румен Руменов не уцели вратата след удар от воле.

90′

Четири минути добавено време.

89′

Батрович и Боджадж се разминаха пред гола след центриране отляво на атаката на Етър.

86′

Мирослав Будинов сменя оставащия постоянно в засада Емил Стоев.

83′

Топката достигна до вратаря Костов след опит за комбинация на домакините.

81′

Играчите на Ботев залагат на лежането в опит да избутат последните минути. Даниел Гаджев беше настъпен по ръката.

78′

Иван Петков не можа да си овладее топката. Иначе оставаше сам срещу вратаря след пас зад защитата.

76′

Венци Василев стреля с глава след центриране на Керчев. Аут.

74′

Мартин Кавдански отива да се къпе след втори жълт картон. Той удари Иван Петков в лицето. Категоричен е картонът.

73′

Андреас Васев получи кртон за опасно посягне.

69′

Жълт картон за опасна игра на Никола Колев.

68′

Здравко Илиев се появява на мястото на Иван Скерлев.

65′

Емил Стоев стреля над врата след отскочила топка. Петър Атанасов преди това надбяга защитата, но Иванов успя да избие с крак.
Първо положение за Ботев в мача.

63′

Кавдански свали Руменов отдясно близо до аутлинията. Картон за Кавдански.

61′

Иван Петков сменя Милчо Ангелов за Етър.

60′

Първи корнер за Етър чак в 59-ата минута. Последва веднага и втори.
Артюнин задържа Кавдански и опастността беше ликвидирана.

58′

Етър не може да намери ритъма си през второто полувреме.

56′

Петър Атанасов сменя Антон Огнянов за гостите.

54′

Опит за заучено отиграване. Гостите успяха да се справят.

53′

Батрович е фаулиран пред наказателното поле от Илия Миланов. Картон за Миланов.

48′

Разбъркване в наказателното поле на домакините след корнера. Защитата успя да извади топката, която се удари преди това в прибраната ръка на Руменов.

47′

Емил Стоев влезе остро отляво. Сърмов успя да изчисти в корнер. Керчев лежи на земята след удар на Василев.

45′

Без промени след почивката.

45+1′

Полувреме, което може да претендира за приза: "Най-скучно първо полувреме сезон 2018-2019".

45′

1 минута добавено време.

39′

Засадите са 5 за Ботев и 1 за Етър.

36′

Много е любопитна ротацията на офанзивната част на формацията на Етър. Това до този момент не води до нищо.

34′

Хубава атака на гостите. Генов подаде към Стоев, който малко закъсня.

33′

Спокоен следобед за опитния вратар на Етър - Христо Иванов.

31′

Грубо нарушение на Генов срещу Батрович. Скандирание от трибуната: "Селяни"!

30′

Техничен удар на Батрович. Рутинно спасяване на Красимир Костов.

27′

Удар на Иван Скерлев от около 35 метра високо над вратата на гостите.

21′

Боджадж стреля по земя в опразнената врата на гостите. Кавдански беше най-съобразителен и изчисти пред голлинията.

20′

Домакините разиграват търпеливо и търсят пролуки в подредената отбрана на Ботев.

16′

Страхотен шут по земя на Никола Колев. Топката премина покрай дясната греда на вратата на гостите.

10′

Слънчевото време дава предпоставка за бърза и динамична игра. За сега липсват положения пред двете врети.

3′

Врачани започнаха много амбициозно. Гостите пресират високо.

2′

В предишния мач между двата отбора във Велико Търново домакините спечелиха с 2:1.

Етър победи Ботев (Враца) с 2:1

Етър пречупи Ботев (Враца) с човек повече у дома, Божинов отново вкара гол

Останалите с десет човека гости не се предадоха до края

1′

Волен Чинков даде начало на вълнуващия спектакъл във Велико Търново.

20.Яни Пехливанов 10.Петър Атанасов

Етър и Ботев (Вр) ще открият във Велико Търново кръг №28 в първа лига. Срещата е от група "А" на втората осмица и противопоставя двата най-добри отбора в потока.

Кървава битка, продължения и 20 дузпи: Локомотив (Пд) разплака Етър и е на полуфинал за Купата на България!

"Болярите" пропиляха невероятен шанс

"Виолетовите" излизат за първи път след разочарованието в мача за "Купата на България" срещу Локомотив (Пд). Амбициите на Красимир Балъков са гаранция за силна игра, независимо че домакините са сигурни участници в плейофите за Лига Европа. Наставникът няма да може да разчита на Ласана Мане и Дани Младенов, които се контузиха във вторник.

Ботев никога не е побеждавал във Велико Търново. Врачани са на 9 точки пред Витоша (Бистрица), отбор който ще играе утре срещу аутсайдера Верея. Сашо Ангелов идва с почти оптимален състав. Единственият отсъстващ ще бъде наказаният Мечев.

Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Петър Джугански и Петър Митрев. Делегат на БФС е Иво Марков, а работата на реферите зорко ще следи Ахмед Ахмед.