Даниел Димов отправи опасен удар. Вратарят на Септември улови топката.

Умореният Георги Божилов отстъпва мястото си на Фабио Мартинш.

Официално предупреждение за Стефан Станчев.

78′

Веднага в игра за Септември се появява Мирослав Будинов, който заменя Иван Тилев.

77′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! 2:1!! ГЕОРГИ ИЛИЕВ - ДУЗПА! С отговорната задача, естествено, се нагърби Георги Илиев, който макар и да беше разгадан в кой ъгъл ще насочи своята дузпа, така и не бе възпрян от Валентин Галев.

76′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ФАБИАНО!! Интересно стана на "Тича" в 76-ата минута, когато гостите останаха с човек по-малко, а също така и получиха дузпа в тяхна вреда. Виновникът за всичко се казваше бразилецът Фабиано, който безумно игра с ръка в собственото си наказателно поле и бе наказан по възможно най-тежкия начин от съдията Волен Чинков и подсказалият му за ситуацията допълнителен асистент арбитър - Валентин Железов.

75′

Дани Кики престоя на терена по вече от четвърт част, след като в 75-ата минута получи разтежение и бе заменен принудително от Марек Кузма.

74′

Жълт картон за Иван Стоянов, който препъна Дани Кики.

71′

Официално предупреждение за Яя Меледже.

68′

ДАНИ КИКИ!!! Черно море продължи да пропуска изгодни положения с лека ръка. Доказателство за това беше и изпълнението на резервата Дани Кики. Бившият локомотивец получи подаване с глава от Ради Василев, но ударът му от перфектна позиция премина покрай дясната греда.

66′

Жълт картон за Георги Божилов, който влезе неразумно в краката на Добрев.

65′

ВАСИЛЕВ!! "Зелено-белите" набързо можеха да върнат преднината си, ако в 65-ата минута страхотно спасяване не бе направил Валентин Галев. Бившият играч на Локомотив (София) изби удар отблизо с глава на Радослав Василев.

63′

Меди Фенуш ще бъде заменен от Дани Кики.

56′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!! 1:1!! ТОШЕВ! Въпреки, че Черно море контролираше развитието на двубоя, миг невнимание в центъра на терена, доведе повече от скъпоценен гол за гостите от Септември. Борис Галчев видя сериозна пролука в отбраната на "моряците" и отправи страхотен извеждащ пас за Мартин Тошев. Звездата на столичани остана сам срещу Макенджиев и майсторски матира своя опонент за 1:1.

54′

ВАСИЛЕВ!! Втората част можеше да започне по перфектен начин за варненци, след като центриране на Георги Илиев намери своя адресат - Ради Василев, но таранът не успя да насочи подобаващо топката в септемврийската мрежа.

52′

Жълт картон за Фабиано Алвеш.

46′

На полувремето Николай Митов направи втора смяна, пускайки в игра Яя Меледже. Той зае мястото на Димитър Костадинов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

45′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! ГЕОРГИ ИЛИЕВ!! 1:0! И когато всички на стадиона мислеха, че полувремето ще завърши без попадения, домакините нанесоха своя удар. Живата легенда Георги Илиев за кой ли път демонстрира своята огромна класа. Майсторът изпълни фаул до дъгата по брилянтен начин и препарира съперниковия вратар за 1:0. Попадението бе пето за Илиев през тази кампания в Първа лига.

40′

Валентин Галев притесни своите колеги в 40-ата минута, след като стражът на софиянци изпусна топката след опит за изненадващ изстрел на Минчев. Секунди след това, топката вече беше в топлата прегръдка на опитния страж.

31′

Първи жълт картон в мача. Получава го Крис Гади заради груби действия срещу Божилов.

30′

Хората на Ники Митов се възползваха от временния си подем и имаха още един добър шанс пред вратата на Черно море. Мартин Тошев получи задължаващо центриране, което отигра с глава. Мерникът му обаче беше неточен и коженото кълбо излезе в аут.

27′

ГАЛЧЕВ!!! Септември регистрира признаци на живот с настъпването на 27-ата минута, когато мощна бомба на Борис Галчев влизаше под горната греда, ако не беше блестящата намеса с една ръка на добрия му приятел Благой Макенджиев.

20′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! Неочаквани проблеми сполетяха Николай Митов в 20-ата минута, след като стана ясно, че централният бранител Елтон е получил травма и трябва да бъде принудително заменен. Така до Васил Добрев заигра друг младок Петър Генчев.

19′

Тимът на Илиан Илиев продължаваше да упражнява сериозен натиск и в 19-ата минута Валентин Галев отново трябваше да се намесва. Този път след изстрел от границата на наказателното поле на Стефан Станчев. Миг по-рано пък младият Минчев не успя да засече въздушно подаване от Кононго.

13′

ГРЕДА ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Лидерът на "моряците" бе замесен и в следващата интересна ситуация в полето на гостите. "Зелено-белите" получиха възможност да изпълнят пряк свободен удар от доста малък ъгъл. Георги Илиев отправи нещо средно между удар и подаване, което премина през купа от играчи и в крайна сметка се отклони в десния страничен стълб на септемврийци.

11′

В 11-ата минута Черно море направи първата крачка към активни офанзивни действия в този двубой. Монотонността на срещата бе разчупена от ветерана Георги Илиев, който отправи шут от средна дистанция, попаднал в обсега на стража Валентин Галев.

5′

Доста вяло начало на "Тича". Нито един от двата тима не предприема някакви мерки, за да застраши по-сериозно вратата на съперника.

1′