Официално предупреждение за Панайотов.

82′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!

3:2!

Неостаряващ, уникален и единствен по рода си в редиците на Черно море Георги Илиев бележи второ попадение в срещата!

Прецизен гол на Илиев.

82′

Андраде сменя Минчев.

81′

Ахмедов е заменен от Патев.

78′

ГОООООООООООООООООЛ!!!

2:2!

Попадение на Иса!

77′

Жълт картон за Преслав Петров.

73′

Божилов сменя Василев.

71′

ГРЕДА и за Черно море!

Този път след далечен изстрел на Панайотов.

65′

Радослав Василев стреля с глава!

Ударът му е отразен от вратаря.

Добавката на футболиста на варненци не е точна.

64′

Засада на Иса.

Добра ситуация за гостите.

62′

Ндиайе заменя Ковачев.

60′

ГРЕДА!

Малшанс за Александров!

Можеше да се разпише футболистът на Дунав доста бързо, след като се появи на терена.

58′

Александров сменя Коконов.

52′

Отсъствието на Балджийски определено се усеща в редиците на гостите.

По съвсем различен начин биха могли да изглеждат те на терена.

46′

Минчев стреля извън рамките на вратата на съперника!

Илиев изведе съотборника си по прекрасен начин, но младокът пропусна да се разпише, останал сам срещу вратаря.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Още във втората минута на мача Илиас Хасани засече топката в собствената си врата, давайки изненадващо предимство на гостите в резултата.

Шокът за състезателите на домакините бе видим, но те съумяха да реагират по възможно най-добрия начин - с бързо връщане на инкасираното попадение.

В прегръдките на съотборниците си се оказа ветеранът в състава на Черно море Георги Илиев. Той бе точен в неговия мач номер 300 за клуба, като се възползва от не особено добре избита топка от вратаря Димитров, след изстрел на свой съотборник.

Равенството беше възстановено, а атаките на варненци се редуваха една след друга. "Моряците" бяха твърдо решени да не се отказват от основната си цел - да излязат напред в резултата още преди почивката.

Това стана факт в 32-ата минута, когато отново при добавка след отразен от Димитров изстрел, този път точен бе Мирослав Енчев. Обратът бе налице, а варненци не спряха да нападат до почивката. В последните мигове от първата част Василев можеше дори да вкара за 3:1, но този път късметът не беше на страната на "зелено-белите".

45′

Почивка.

42′

Далечен шут на Василев.

Без проблеми за вратаря Димитров.

След това удар на Минчев преминава встрани от целта.

39′

Игра предимно в централната част от терена.

Без опасности пред двете врати.

32′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:1!

Мирослав Енчев бележи за "моряците"!

Отново след добавка, при добра първоначална намеса на вратаря Димитров!

Пълен обрат в мача!

24′

Засада на Кононго.

23′

Васил Панайотов стреля силно по диагонала!

Топката се отбива в тялото на бранител.

Чудесно центриране на Илиев, в конкретната ситуация.

22′

Гостите се затвориха изцяло в собствената си половина.

Акциите на тима са рядкост.

18′

Шут на Хасани в стил "Анри".

Кълбото преминава встрани от целта.

17′

Отново Илиев е в центъра на събитията.

Този път негов опит да се справи с отбраната на съперника не е успешен.

12′

Засада на Георги Илиев.

9′

1:1!

Попадение на Георги Илиев в неговия мач номер 300 за отбора!

Топката се отби в гредата, след което попадна у опитния ветеран, който не прости на стража Димитров!

4′

Изстрел на Василев с глава от близка дистанция!

Страхотна намеса на вратаря на Дунав!

Яростно начало на този сблъсък!

3′

Изключително неприятно начало за домакините.

Малшанс за футболистите на тима, които определено изглеждат шокирани от случилото се.

Ще трябва да отговорят подобаващо и то във възможно най-кратък период от време.

2′

АВТОГОЛ на Хасани!

0:1!

Вратарят нямаше никакъв шанс за адекватна реакция!

Гостите повеждат в резултата!

1′

18 Атанас Цанков Зехиров 4 Петър Младенов Патев

Черно море и Дунав откриват кръга в Първа лига с мач на стадион "Тича" от 17:30 часа.

Домакините гонят задължителен успех, тъй като допуснаха доста грешни стъпки, а както се знае целта пред "моряците" е място в шестицата.

При Дунав амбициите са по-скромни - да останат в групата.

Людмил Киров: Дунав (Русе) тръгва нагоре

"Не отиваме като обречени във Варна"

Илиан Илиев няма проблеми с контузени и наказани футболисти, така че ще разполага с най-доброто, с което разполага. В групата на варненци се завърнаха Атанас Зехиров и Георги Божилов, а извън нея останаха Дани Кики, Емил Янчев, Стефан Станчев и вратарят Георги Китанов.

По-специална ще е срещата за капитана Георги Илиев, който ще изиграе мач №300 в елита с екипа на Черно море.

В Дунав пък ще могат да разчитат на завърналия се в отбора Исмаил Иса, който ще води атаката на "драконите".

Георги Илиев излиза в мач номер 300 за Черно море срещу Дунав (Русе)