Амзин влиза на мястото на Гьонов.

88′

Втори жълт картон за Ивайло Михайлов.

79′

Петър Атанасов можеше да реши всичко в мача. Офанзивния халф бе оставен непокрит в наказателното поле, получи пас от Домовчийски и нанесе удар, който бе отразен от Василев.

72′

Емил Стоев намери Даниел Генов, който опита удар от далечна дистанция, но Василев улови.

69′

Спасяване на Василев! Емил Стоев центрира отдясно, Петър Атанасов овладя топката и нанесе силен удар, който бе избит в корнер от вратаря на Витоша.

67′

Опасен удар на Емил Стоев е блокиран от защитник на Витоша.

64′

Долапчиев заменя Кутев.

62′

ГООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! Валери Домовчийски се разписа! Домакините организираха отлична атака отляво. Емил Стоев задържа топката и подаде към Вълчев, който намери Атанасов в наказателното поле, а десетката изведе Домовчийски очи в очи с Василев и нападателят не сбърка.

61′

Удар на Котев не представлява трудност за Костов.

58′

Жълт картон за Домовчийски.

57′

Вълчев заменя Апостолов.

55′

Удар на Миланов е блокиран от защитник на Витоша.

49′

Жълт картон за Михайлов.

46′

Едгар Тур влиза на мястото на Мариян Иванов.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

44′

Жълт картон за Апостолов.

43′

Христов излезе от дълбочина отдясно, пое топката и опита удар, който не затрудни Костов.

42′

Четин Садула стигна до топката отдясно и върна към Котев. Младокът опита шут от границата на наказателното поле, който мина опасно покрай вратата.

39′

Удар на Михайлов от далечна дистанция минава покрай вратата.

38′

Врачани организираха първата си по-добра атака. Петър Атанасов и Даниел Генов комбинираха, а последният нанесе удар, който бе спасен от Василев.

33′

Лазаров опита удар от пряк свободен удар, който не затрудни Костов.

25′

Жълт картон за Попев.

20′

Гол на Валери Домовчийски е отменен заради засада.

17′

В последните минути играта се води предимно в центъра на терена с лек превес на гостите.

5′

Пропуск на Милев!! Нападателят пое топката в наказателното поле след центриране от пряк свободен удар, но не успя да намери очертанията на Костов, стреляйки покрай вратата.

1′

23. Мечев 77. Вълчанов

Ботев (Враца) приема Витоша мач от 21-ия кръг на Първа лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" започва в 12:30 часа. Двата тима имат амбиция да стартира втория дял в първенството с победа.

Врачани се представиха много силно през есента, но вече са без своя лидер Валери Божинов, който се завърна в Левски.

Сашо Ангелов: Ботев (Враца) играе по-зле през пролетта, искам да пречупя това нещо

"Будинов не е в състоянието, което го помня", заяви треньорът

Домакините имат амбиции да се преборят за място в Топ 6 след края на редовния сезон, но за целта трябва да постигнат задължителна победа днес. Наставникът Сашо Ангелов призна, че изоставането от 7 точки от Черно море е голямо, но Ботев ще играе за победа във всеки мач.

Новото попълнение Мирослав Будинов все още не е в оптимална форма и ще остане резерва днес. Атаката ще бъде водена от Валери Домовчийски. Дебют ще направи Антон Огнянов.

Росен Кирилов определи групата на Витоша за гостуването във Враца

Срещата е в събота от 12:30 часа

Витоша привлече само Юлиан Попев през зимата. Наставникът Росен Кирилов ще заложи на Григор Долапчиев в атака, а в предни позиции ще му помагат Стефан Христов и Четин Садула.