Добавката на Лясков също е спасена от вратаря!

Страхотна изява на стража на домакините.

2:2!

Домовчийски изравнява!

Футболистите на домакините искат засада.

Такава няма.

От близка дистанция опитният нападател е точен за възстановяване на равенството в мача.

70′

Лазар Марин е изведен по левия фланг.

Шутира незабавно!

На сантиметри от целта.

68′

Том нахлува в наказателното поле на съперника.

Стига до възможност за изстрел.

Бранител се изправя на пътя му и спира движението на топката.

62′

Ничев сменя Балтанов.

58′

Уелингтон сменя Атанасов.

57′

АВТОГОЛ!

2:1!

Керчев бележи и в собствената си врата...

Центриране от корнер бе отклонено от Марин, заблуди Керчев, който в опита си да изчисти топката я праща в мрежата на собствения си тим.

Обрат в срещата.

53′

Домовчийски сменя Ганев.

52′

Пропуск на Петър Атанасов!

Изведен сам срещу вратаря, не успява да го преодолее!

Не може да повярва на действията си Атанасов.

Хваща се за главата и пада на тревата.

50′

Барбоса сменя Шопов.

48′

ГОООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Върната топка към Митов.

ГРЕШКА на вратаря!

Неделев взима топката и мигновено стреля.

Точно изпълнение!

Резултатът е изравнен!

46′

Филипов сменя Терзиев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме далеч не бе най-активното и за двата тима през сезона. Футболистите не бързаха да организират атаките си, като започваха всяка от своето поле и пробваха постепенно да навлизат в полето на съперника.

В 12-ата минута Неделев прати пас като по конец към Шопов, който разстреля вратаря на врачани. Страничният съдия обаче бе вдигнал високо флага си, маркирайки засада. Повторенията показаха, че такава по-скоро има.

Четири минути по-късно статично положение за гостите внесе сериозен смут в състава на домакините, които не се разбраха по възможно най-добрия начин, получи се неприятно за тях разбъркване, в което Керчев бе най-съобразителен и вкара топката в мрежата, давайки изненадващо предимство в резултата на отбора на гостите.

В 20-ата минута бе отменен втори гол за Ботев (Пловдив). Този път точен беше Балтанов. Отново обаче страничният съдия реагира своевременно и попадението не беше зачетено.

При тежък сблъсък в средата на полувремето Тодор Неделев получи удар в главата. На първо време той продължи участието си в мача, но на няколко пъти излизаше до страничната линия, за да получи медицинска помощ.

Засадите продължиха и до края на полувремето, като домакините така и не успяваха да върнат получения гол.

45′

Почивка.

41′

Засада на Генов.

40′

Жълт картон за Чавдар Ивайлов.

36′

Далечен изстрел към вратата на домакините!

Спасяване на Георгиев.

Не е доволен от действията на защитниците пред себе си.

Има защо.

34′

От щаба на Ботев (Пд) отново оказват помощ на Неделев.

Получил е удар в главата.

Може и да приключи участието си в срещата.

32′

Зехиров ще получи само словесна забележка от главния съдия.

Агресията му спрямо Марин продължава от началото на мача.

27′

Тежък сблъсък с участието на Неделев в средата на терена.

Звездата на Ботев (Пд) остава да лежи на терена.

Ще получи медицинска помощ.

20′

Статично положение в полза на домакините.

Неделев изпълнява право в стената.

Следва центриране!

Балтанов бележи!

Отново обаче е маркирана засада...

18′

Подаване на Неделев!

Разбъркване в полето на врачани.

До изравнителен гол не се стига.

16′

ГООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Венцислав Керчев!

Статично положение внесе смут в защитата на домакините.

Най-съобразителен се оказа Керчев, който праща топката в мрежата!

Резултатът е открит.

12′

Неделев към Шопов.

Точен изстрел!

ГОЛ за домакините!

Маркирана е обаче засада на Шопов.

Повторенията показват, че такава наистина има.

3′

Засада на Лазар Марин.

1′

9 Андерсон Барбоса 88 Уелингтон да Силва

Ботев (Пловдив) приема Ботев (Враца) в първа плейофна среща от втората фаза на първенството. Мачът е днес от 21:00 часа на Коматево.

Двата тима попаднаха в група "Б", където са още Арда и Дунав.

"Канарчетата" ще се борят с отбора от Кърджали за първото място, докато врачани и Дунав ще опитат да останат пред "драконите".

Антонио Вутов и Димитър Тонев отпаднаха от групата на Ботев (Пловдив) за утрешния мач

Двубоят с Ботев (Враца) е генерална репетиция преди полуфинала за Купата

Преди две седмици възпитаниците на Антони Здравков се наложиха над "жълто-черните" с 1:0. Мачът отново бе в Коматево.

Днес тимът от Враца ще се постарае отново да изненада "жълто-черните", които със сигурност ще мислят и за предстоящия реванш от полуфиналите за Купата на България срещу ЦСКА.

Ферарио Спасов взима в Ботев (Пд) качествен бразилец със солидна визитка

Феро взима в Ботев (Пд) качествен бразилец със солидна визитка

Очаква се в следващите дни преговорите да бъдат финализирани

Треньорът на домакините няма да може да разчита на наказания Антонио Вутов, както и на контузения Димитър Тонев.

В групата обаче попаднаха Джонатан Перейра, Филип Филипов и Димитър Пройчев. Шанс в атака ще получи новото попълнение Андерсон Барбоса.

От Ботев (Пд) пуснаха билети в свободна продажба за реванша с ЦСКА

Цената на талоните е 8 лева

Гостите от Враца ще бъдат без Аласан Н'Диайе, който получи травма в мача срещу Царско село.

Вратарят Красимир Костов имаше лека контузия, но ще започне като титуляр. Домовчийски и Том също ще бъдат на разположение на Тони Здравков.