КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛОКОМОТИВ СПЕЧЕЛИ БИТКАТА ЗА ТРАКИЯ С БЕРОЕ С 2:1.

Берое загуби с 1:2 от Локомотив (Пловдив)

Фатален Петък 13-ти за Камбуров, Берое загуби Битката за Тракия (ВИДЕО)

Легендарният голмайстор на "смърфовете" се изправи срещу бившия си клуб на връх 37-я си рожден ден

Четири минути добавено време на редовните 90.

Атрактивно отиграване от Борислав Цонев, който опита да порази вратата на Локо със задна ножица. Ударът му обаче премина встрани от вратата.

88′

Жълт картон за Мухамед Муса за забавяне на играта

86′

Последна промяна и в състава на гостите - капитанът Траянов отстъпва мястото си на Велковски

74′

Последна смяна в състава на Берое - Томаш пуска в игра Адамович на мястото на Карлос Охене

71′

Дино Мартинович получава жълт картон заради това, че си съблече фланелката при гола

70′

ГОЛ! Дино Мартинович удвоява за Локо, след като се разписа на празна врата.

68′

Симеон Райков излиза, а на негово място се появява Дино Мартинович

67′

Карачанаков е заменен от Негрут

63′

Отборът на Берое е доста по-дейният на терена в първите 15 минути на второто полувреме. Карачанаков изведе Райнов сам срещу Пиргов, но ударът му бе прекалено слаб и вратарят изчисти.

61′

Удар на Камбуров отново е блокиран от защитата на Локо.

59′

Фиртулеску влиза на мястото на Милен Желев

54′

Димо Бакалов отстъпва мястото си на Умарбаев

49′

Жълт картон за Веселин Марчев

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! БЕРОЕ И ЛОКО СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1.

45′

Една минута минимално добавено време на първите 45.

38′

ГООООООЛ! Еуженио получи страхотен пас от Карачанаков и върна равенството в Стара Загора. Атаката на домакините стартира от Камбуров, който подаде към Райнов, но топката бе засечена от Антон, който прецизно подаде към Педро, а той изравни с глава.

34′

Райнов предизвика смут в защитата на Локо, но сигнал на главния съдия за игра с ръка прекъсна атаката на Берое.

30′

Силен удар на Веселин Марчев от границата на пеналта, но топката излиза в аут.

23′

ГОООООЛ! Димо Бакалов открива резултата! Локо повежда в Стара Загора след чудесно взаимодействие между Муса Мохамед и голмайсторът на "смърфовете" тази вечер, който се разписа с глава.

22′

Нов опит на Камбуров, но отново докосването му не бе достатъчно добро, за да притесни вратаря на Локо.

17′

Претенции на Локомотив към Никола Попов, който не отсъди дузпа в полза на "смърфовете". След центрирането на Райнов от свободен удар, Милен Желев игра с ръка в наказателното поле, но главният съдия на мача очевидно не видя непозволеното действие от страна на футболиста на Берое.

9′

Хубава атака на Берое - Райнов успя да премине през защитата на Локо необезпокояван и пусна пас в коридор към включващите се негови съотборници, но и тримата се разминаха с топката.

8′

Серджо успя да притесни Перниш след центрирането, което изпълни. Първоначално вратарят не успя да улови топката, но защитата реагира мигновенно и изчисти.

4′

Хубава солова акция на рожденика тази вечер - Камбуров, но ударът му е доста слаб и минава покрай вратата.

2′

Удар на Димо Бакалов е блокиран от защитата на Берое.

1′