Треньорът на Янтра (Габрово) Велислав Вуцов почти сигурно ще бъде наказан днес от Дисциплинарната комисия на БФС и така ще пропусне домакинската среща с Витоша в петък (19 май), пише "Тема Спорт".

На двубоя с Монтана на стадион "Огоста" (0:0) наставникът на гостите получи жълт картон. През целия мач той реагираше бурно на отсъжданията на Васимир Ел-Хатиб, а когато в средата на първото полувреме реферът отсъди един фаул в полза на Янтра Вуцов му извика: "Когато има нарушение за нашия отбор го свириш с отвращение, а за домакините го правиш с широка усмивка".

След края на полувремето, на път за съблекалнята съдията вдигна картон на Вуцов, който е трети за него през сезона и подлежи на санкция от 1 среща да не изпълнява функциите от името на отбора. Единственият щанс да не бъде санкциониран е, ако предупреждението не е било вписано в доклада.

Вили Вуцов разкри какво отличава Янтра и Монтана от другите отбори във Втора лига