Националът Владимир Дубов бе обявен за най-резултатен борец на Държавното първенство в Сливен.

Състезателят на столичния "Славия 2009" и участник на Олимпийските игри в Рио грабна титлата в категорията си до 61 кг, като не остави никакви шансове на съперниците, които срещна по пътя си към финала.

Снимка 240079

Източник: БФБ

За Дубов това е поредно отличие в богатата му кариера, връх в която остава сребърният му медал от световно първенство.

Неговият личен треньор и наставник на "Славия 2009" - Стоян Петков пък бе награден за най-етичен треньор на първенството.

Снимка 256922

Петков демонстрира характера и професионализма, заслужили му позицията и на помощник-треньор в националния отбор по борба за жени.

Само в ТОПСПОРТ: Боркините ни впечатлиха всички на Белмекен със силата и издръжливостта си!

Вижте кадри от тренировката на женския ни национален отбор по борба

Елица Янкова зарадва феновете си, спечели златото в Сливен без да загуби нито една точка