Шоу мачът по хокей на лед между ветераните на СССР и на световен отбор, игран на "Червения площад", завърши без победител - 10:10. Мачът бе посветен на 25-годишнината от създаването на прославената "петица" Касатонов - Фетисов, Макаров - Ларионов - Крутов, 50-годишнината от победата на сборния отбор на СССР на зимни олимпийски игри и 60-годишнината на руския хокей на лед.

Домакините, начело с ръководителя на Агенцията за физическо възпитание и спорт Вячеслав Фетисов, водеха с 10:7 няколко минути преди края на срещата. В третата част на вратата на
сборния отбор на СССР застана внукът на прославения съветски вратар Владислав Третяк - Максим Третяк. Световните звезди вкараха десетата шайба точно 3 секунди преди края на мача.

За сборния отбор на СССР за ветерани играха прославените звезди - вратарят Владислав Третяк, който игра като защитник, Владимир Мишкин, Алексей Касатонов, Виктор Кузкин, Сергей Бабинов, Ирек Гимаев, Александър Якушев, Вячеслав Анисин, дошлият от Канада Игор Ларионов, Владимир Крутов, Сергей Макаров, Вячеслав Биков, Валерий Каменски.

За сборния отбор на ветераните на света на леда излезнаха канадците Пол Кофи и Дъглас Браун, финландците Яри Кури и Еса Тиканен, шведите Томас Сандстрьом и Матс Неслунд, словаците Петер и Антон Щастни. Временните трибуни на "Червения площад" за 3 000 зрители бяха пълни.