Джейдън Шварц вкара два гола, а Джордан Бинингтън направи 25 спасявания на вратата на Сейнт Луис за успеха с 4:1 над Уинипег, което е осма поредна победа за Блус през сезона.

Райъл О'Райли и Робърт Томас също се разписаха за победителите, а защитаващият титлата си отбор на Сейнт Луис подобри баланса си на 28 победи и 14 загуби (6 след продължения) и води с 8 точки пред Колорадо начело на Централната дивизия.

Никълъс Шор отбеляза единствения гол за Уинипег, а вратарят им Конър Хелебьок спаси 24 удара. Но това не им помогна да се измъкнат от петата загуба в последните 6 мача и заемат 4-о място в същата Централна дивизия.

Шварц изведе своите напред за 2:1 4:51 минути преди края на втората част , получил шайбата от Джордан Киру и я пратил между краката на вратаря на гостите. 30 секунди преди края на мача той се разписа на празна врата за 4:1.