България загуби решителния си мач от домакина Мексико на световното първенство по хокей на лед за младежи до 20 години в дивизия III. Възпитаниците на старши треньора Даниел Куомо претърпяха поражение с 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) в среща от четвъртия кръг на надпреварата. Така шансовете ни за промоция в дивизия ІІ силно намаляха.

Луис Крус се разписа на два пъти за ацтеките в първата част, а Николас Фонсека окончателно реши мача в полза на домакините 2:52 минути преди края.

Така домакините оглавиха класирането с пълен актив от 9 точки. България също има 9 точки, но е с мач повече. Трета дивизия е най-ниското ниво на световния хокей. В нея участват 7 отбора и само победителят в нея получава промоция за дивизия ІІ.