Волейболистките на столичния ЦСКА се наложиха като домакини над Берое (Стара Загора) с 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:17) в мач от третия кръг на дамското първенство. Интересният мач се игра в столичната зала "Васил Левски".

Това е втори успех за "червените"през сезона. Те имат и една загуба и с 6 точки заемат третото място във временното класиране. Берое записа първо поражение и с една победа и 3 точки заема четвърта позиция.

Първият гейм беше равностоен. В решителните минути, при равенството 23:23, две поредни атаки в аут на "армейките" дадоха частта на съперничките им.

Неуспехът се отрази позитивно и волейболистките на ЦСКА. В следващите три части те бяха безапелационни и пречупиха коравия си съперник.

Волейболният Левски не даде гейм на Пирин (Разлог)