Волейболистките на Берое се поздравиха с десета победа в дамското волейболно първенство. "Зелено-белите" надиграха категорично Славия с 3-0 (25-16, 25-10, 25-12) във втория си мач от Група "3Б" на допълнителния турнир, който се игра в столичната зала "Васил Симов".

Андрей Жеков: Нефтохимик ни победи с чисто волейболни аргументи

Левски загуби от Нефтохимик с 0:3

Момичетата на Петър Дочев са четвърти във временното класиране с 10 победи, 34 точки и 7 загуби. "Белите" са седми от осем отбора с 4 победи, 14 точки и 14 загуби. В следващия кръг Берое ще опита да вземе гейм от шампионките от Марица, а Славия се изправя срещу Перун. И двете срещи са в събота, 7 март.

Най-полезни за Берое бяха Радостина Маринова  с 16 точки и Дани Найденова с 15 точки за победата. За тима на Славия Ванеса Иванова приключи също с 15 точки.