Волейболистките до 19 години загубиха третата си среща на Балканиада в сръбския град Чачак и ще спорят днес на полуфинал срещу силния отбор на Турция. Мачът е от 21:00 часа.

И Николай Николов под въпрос за Световното първенство по волейбол

Още една българска звезда под въпрос за Световното първенство по волейбол

32-годишният волейболист е с дискова херния

Момичетата на Асен Методиев бяха равностойни на домакините в първите три гейма, но отстъпиха с 1-3 (23-25, 19-25, 25-21, 18-25). Последната част мина под диктовката на сръбкините, които ще играят тази вечер с връстничките си от Черна гора.

Най-резултатна беше Александра Миланова с 13 точки. Мария Кривошийска добави 11 точки, а Борислава Съйкова се отчете с 10 точки. За победителките Йована Миросавльевич завърши 19 точки, а Сара Царич с 14 точки.

В срещи за местата от пето до седмо Румъния ще срещне Албания, а Босна и Херцеговина ще играе с Македония.