За трети път този сезон женският ЦСКА постигна чиста тригеймова победа срещу вечния си съперник Левски Сиконко. В мач от десетия кръг на Държавното първенство "червените" спечелиха с 3:0 (25:21, 25:17, 25:21) и продължават с пълен актив от 10 победи и 30:0 гейма.

След като загубиха първите две части в зала "Васил Симов", в третия гейм "сините" се опитаха да потърсят обрат и водеха в резултата до след второто техническо прекъсване, когато обаче момичетата на Атанас Петров решиха да не си развалят чудесните показатели и обърнаха частта в своя полза и така затвориха мача.

За ЦСКА тежестта в нападение изнесоха крайната нападателка Добриана Рабаджиева и диагоналът Габриела Цветанова. Рабаджиева стана и топреализатор на мача с 15 точки. Цветанова добави 12, колкото и центърът Нора Богданова, която се представи отлично и на трите точконосещи елемента - сервис, атака и блокада.

Другата централна блокировачка Христина Русева впечатли с шестте си точкови блокади. За Левски с най-много точки, 12, се разписа Ваня Върбанова.