Днес ще се изиграят реваншите от четвъртфиналите на дамската "Купа на България" по волейбол.

Лора Китипова и Мария Каракашева на крачка от финал за "Купата на ЦЕВ"

Волей Алба-Блаж победи Щиинца (Бакъу) в румънското дерби

Най-интересният мач е в столичната зала "Васил Симов", където ЦСКА приема бойкия отбор на Раковски (Димитровград). В първата среща софиянки надделяха драматично след 3-2 гейма. Сега на тях им е нужна победа, за да попаднат в Топ 4. При победа с 3-2 на момичетата от Димитровград ще е играе "златен гейм".

В останалите два мача победителите са предизвестени. В зала "Сиконко" в София Левски приема Славия. "Сините" взеха лесно първия мач и сега очакванията са за нов тригеймов успех.

В Казанлък домакините приемат Берое. Старозагорки са единственият отбор, взел гейм на Марица през този сезон и лесно ще се справят с отбора, с който са свързани.

Последният четвъртфинал е на 2 март във Варна, където Перун ще приеме Марица. В този мач единствената интрига е дали младите варненки ще успеят да вземат 30 точки на шампионките. Двубоят ще се играе в залата на "Първа езикова гимназия".