Волейболният ЦСКА победи Пирин (Разлог) с 3-1 (25-14, 21-25, 25-13, 25-23 ) в мач от кръг №17 на Суперлигата. Срещата се игра в столичната зала "Васил Симов".

ЦСКА започна много силно спечели първия гейм с 11 точки разлика. Разложани се преобразиха и след като тяхната блокада заработи те изравниха частите. Третата част беше копие на първата. В решителния четвърти гейм се играеше точка за точка. Решаващ се оказа ас на Пламен Шекерджиев при 23-23. В следващата атака гостите не успяха да посрещнат добре и ЦСКА спечели мача.

Класиране Суперлига 2018-2019

Венцислав Георгиев беше най-резултатен в с 22 точки, Пламен Шекерджиев добави 17 точки, от които 1 ас и  3 блокади. За гостите се отличи Радослав Попов с 13 точки.

С тази победа ЦСКА затвърди второто място с 14 победи и 40 точки. Пирин е на седмо място с 8 победи и 27 точки. Според сегашното класиране двата тима ще се срещнат в първия кръг на плейофите.