Тодор Алексиев поведе волейболния Олимпиакос към 29-та титла на Гърция.

Българинът наниза 17 точки за победата като гост над ПАОК с 3-1 (23-25, 25-21, 25-17, 25-15). В първия двубой "червено-белите" бяха надиграли категорично опонентите си  3-0 гейма.

Йерун Раувердинк завърши с 21 точки, канадският диагонал Гавин Шмит се отличи с 18 точки. За домакините от ПАОК най-резултатен беше Нийлс Клапвайк с 22 точки.

Третият двубой между двата тима е на 9 май, четвъртък, от 18:30 часа. При победа Олимпиакос ще вдигне поредната си титла.

Силвано Пранди обяви разширения състав на националния отбор за Лигата на нациите

На 21 май ще бъде определена окончателната група от 25 играчи, които ще могат да участват в Лигата.