ЦСКА победи Добруджа с 3:2 гейма в мач от XIII кръг на Суперлигата, игран в зала "Васил Симов".

"Армейците" бяха водени от Ивайло Стефанов, тъй като Александър Попов бе приет ден по-рано по спешност в болница след усложнение на вирусно заболяване.

Тимът от столицата поведе с 2:0 гейма след 25:20 и 25:16 в първите две части. Двубоят можеше да приключи и чисто за нашите при 3:0. Третата част вървеше равностойно, но при 23:24 съдиите Добромир Добрев и Чавдар Марев допуснаха фрапантна грешка, пише сайтът на "червените".

Четвъртата част "армейците" загубиха с 22:25 точки и се стигна до тайбрек. Него ЦСКА взе с 15:9 и така постигна успех над Добруджа, след като единствената загуба до момента в Суперлигата тимът ни допусна именно от този съперник във втория кръг.

Това е единайсета поредна победа за "червените", които са лидери в класирането с 34 точки. В следващия кръг тимът гостува на Монтана. Мачът е насрочен за 31 януари, от 18:00 часа, в зала "Младост".

Димо Тонев: Хебър, Нефтохимик, ЦСКА и Левски превъзхождат организационно другите състави

"Много трудно е да направиш добър отбор"