Отборът на Пирин Балканстрой (Разлог) се класира за полуфиналния плейоф в Националната волейболна лига - Булстрад след като победи Славия и в реванша с 3:0 гейма (25:23, 25:22, 25:12).

Далеч по-класният състав на домакините имаше солиден аванс от 3:0 гейма от гостуването си в първия двубой и пред собствена публика само узакони превъзходството си.

Треньорът Любомир Герасимов използва почти всичките си волейболисти и ротацията в състава позволи на Славия да се представи по-достойно в първите две части. В третия гейм "белите" се предадоха и загубиха катастрофално с 12:25.

В следващия кръг Пирин Балканстрой очаква победителя от двойката Левски Сиконко - ЦСКА. Първата среща от полуфиналния плейоф е на 1-ви април, играе се до три победи от пет мача.

Пирин Балканстрой Разлог - Славия - 3:0 (25:23, 25:22, 25:12)
* Пирин-Балканстрой се класира за полуфиналния плейоф с общ резултат 2:0 победи в серията.

Останалите реванши са в неделя от 17:30 часа: