Българският шампион Левски Сиконко допусна първа загуба в Шампионската лига по волейбол. Полският СКРА победи "сините" с 3:1 гейма (25:16, 25:18, 23:25, 25:21) за час и 40 минути игра.

Нашият отбор допусна загуба в първия гейм с 25:16. "Сините" играха доста разконцентрирано и загубиха с 16:25 за 24 минути.

През втората част СКРА отново победи като позволи на нашия клуб да отбележи само 18 точки в гейма, който продължи 28 минути.

В третия Левски Сиконко поведе с 5:4 точки, като играта се вървеше точка за точка.

Първото техническо прекъсване дойде при 8:6 за "сините". Левски Сиконко съумя да поведе с 18:16 точтки и постигнахме победа в гейма с 25:23 точки.

В четвъртия гейм поляците водеха играта и второто техническо прекъсване дойде при резултат 16:14 за СКРА.  Домакините спечелиха частта с 25:21, а с това и срещата с 3:1 гейма.

Това бе първо поражение на Левски Сиконко в тазгодишното им участие в Шампионската лига.