Отборът на Евгени Иванов СКРА (Белхатув) загуби първата си среща от осминафиналите на Шампионската лига. Поляците отстъпиха с 2:3 (-21, 21, -20, 22, -9) при гостуването си на испанския Майорка. Пушката игра цял мач за тима от Белхатув, като отбеляза 5 точки, две от които бяха от блокада.

Срещата започна много добре за домакините от Испания, които без никакви проблеми спечелиха първия гейм. След това обаче звездата на СКРА Мариус Влазли се разигра и отборът му спечели втората част. Полският национал стана и най-резултатен за тима си с 20 точки.

За Майорка най-много топки заби Гийермо Фаласка с 25 т. "Не мога да кажа, че съм доволен. Можехме да спечелим мача. Много малко не ни достигна. В Полша ще си го върнем", каза треньорът на СКРА Даниел Кастелани.