Нефтохимик приема ЦСКА в последния мач от кръг №18 на волейболната Суперлига. Мачът се играе днес, защото през миналата седмица "шейховете" гостуваха на Олимпиакос в четвъртфинален мач от "Купата на ЦЕВ".

Класиране Суперлига 2018-2019

Двубоят е от 18:30 часа в бургаската зала "Младост" и ще бъде излъчен по телевизия Диема спорт 2. През първия полусезон "червените" спечелиха категорично с 3-0 гейм.

Нефтохимик ще преследва задължителна победа в опит са навакса изоставането си. Бургазлии са на шесто място с 10 победи и 29 точки, но са близо до третото място.

ЦСКА при загуба ще изостане на 2 победи зад лидера Хебър и на практика ще си осигури второто място в редовния сезон. "Армейците" бяха начело след първия полусезон, но оттогава записаха две поражения.