Днес ще се изиграят три мача от плейофите в мъжката волейболна Суперлига.

Най-любопитен е сблъсъкът в Бургас от 18:30 часа, където шампионът Нефтохимик ще приеме шестия в редовния сезон Левски. След неубедителното си представяне през есента, шейховете показаха възход и стабилност след назначаването на новия старши-треньор Николай Желязков.

От своя страна амбициозният тим на Левски няма де се прими с шестото място в редовния сезон и ще атакува титлата. "Сините" вече победиха Нефтохимик с 3:2 гейма в предпоследния кръг от Суперлигата.

Хебър започна атаката към титлата с чиста победа над Дунав

Вторият мач между двата отбора е в петък

Непредсказуем е и мача в Добрич между Добруджа и Монтана. В двата мача между двата тима Монтана постигна победи. В първата среща монтанчани спечелиха гостуването с 3-2 гейма, а след това се наложиха и у дома с 3-1 гейма. Сега добруджанци са изпълнени с желание за реванш. Те имат домакинско предимство, защото се класираха на четвърто място в редовния сезон.

В София от 18:00 часа ЦСКА ще приеме непредсказуемия тим на Пирин (Разлог). "Армейците са фаворити срещу седмия в класирането, но плейофите са "друга бира" и минимално отпускане може да бъде наказано.

В първия мач вчера Хебър победи Дунав с 3-0 гейма.