Треньорът на Нефтохимик коментира предстоящото гостуване на тима днес на Пирин (Разлог), от 18:30 часа, в разложката зала "Спортна". Ето какво каза Найден Найденов за BGvolleyball.com:

"Вървим по програма и смятам, че ще успеем да се възстановим за предстоящия двубой с Пирин. Мисля си, че съставът ни е подготвен физически и момчетата са в добро състояние. Така че натрупаната умора от пътуванията не би трябвало да е фактор и не би трябвало да повлияе на мача.

По-скоро най-важният фактор за нас е концентрацията. Защото в гостуването на Берген отново показахме много добра игра в първите два гейма, след което настъпи отпускане. Можехме да победим съперника категорично с 3:0 гейма, но това не се случи. Сега ни предстои тежко гостуване, защото всички знаят, че в Разлог се играе трудно.

Но ние сме в пълен състав и излизаме за победа. Ако задържим нивото на концентрация и мобилизация, ще се преборим с Пирин".

Найден Найденов: В момента вземаме мерки, резултатите ще се разберат до десетина дни