Волейболистките на Марица завършиха есенния полусезон в българското първенство бе загубен гейм.

Резултати от кръг №10 и класиране във волейболната Суперлига

Хебър продължава да е без загуба

Шампионките разгромиха втория по сила отбор от миналото първенство Левски с 3-0 (25-15, 25-12, 25-18) за 56 минути. Маът беше отложен от първия кръг, когато пловдивчанки участваха в международен турнир.

Домакините имаха инициативата през цялата среща. В третата част "сините" поведоха за кратко, но пловдивчанки бързо се измъкнаха от ситуацията и записаха чиста победа.

Най-резултатна беше канадката Александра Холстън с 15 точки. Нася Димитрова добави 13 точки. Моника Кръстева се отличи с 15 точки.

В четвъртък, 20 декември Марица ще срещне световния и европейския клубен шампион Вакъфбанк във двубой от Шампионската лига.