Днес започва финалната серия, която ще излъчи новия шампион на България по волейбол при дамите. За пети пореден път титлата ще си оспорват хегемонът в последните минути Марица и столичния гранд и бивш европейски шампион Левски.

Хебър с чиста победа над Добруджа в първия полуфинален плейоф

Пазарджиклии наложиха волята си в пълната зала "Васил Левски"

Срещата е от 18:30 часа в пловдивската зала "Колодрума". Домакините са фаворитки, но "сините" ще се опитат да покажат, че това не е така. Шампионът ще бъде излъчен в серия от пет мача.

При мъжете ще се проведат вторите полуфинални двубои. В столичната зала "Христо Ботев" ЦСКА има нужда от задължителен реванш за вчерашната загуба от Нефтохимик с 2-3 гейма. Победа на бургазлии на практика ще им даде огромно предимство преди двата домакински мача.

Срещата може да бъде гледана по Диема Спорт 2.

В Пазарджик най-добрият отбор в редовния сезон Хебър ще опита да затвърди отличните впечатления от вчера и да спечели за втори път срещу Добруджа.