Марек Юнион-Ивкони победи ЦСКА в мач от волейболната Суперлига за мъже. Победителите се наложиха с 3:2 (24:26, 25:13, 25:21, 18:25, 15:12), с което се изкачиха до четвърто място в класирането.

Загубата остави "армейците" на осма позиция.

Опозицията на Данчо Лазаров няма намерение да стои със скръстени ръце

Идеята е, новата подписка да бъде предоставена най-късно в първите дни на януари

Марек водеше през почти целия първия гейм с три до дори четири точки, но дупничаните позволиха изравняване при 20:20, а по-късно ЦСКА дори поведе. В крайна сметка "червените" затвориха гейма на блокада при 26:24, но в началото на втората част отново отстъпваха значително.

Марек започна с 3:1 и увеличи преднината си на 11:2, което в крайна сметка се оказа достатъчно за изравняване на геймовете.

Председателят на съдийската комисия към БФВ: Данчо Лазаров ми каза, че било редно да си подам оставката

"Само не каза защо трябва да го правя..."

Двата отбора си размениха по още един гейм и така се стигна до тайбрек.

ЦСКА поведе с 2:0 в решаващата част, но Марек обърна резултата до 5:3 при първата пауза и задържа преднината си до крайното 15:12.