Марек Юниион-Ивкони надигра ЦСКА с 3:1 (25:27, 25:18, 25:19, 25:19) в контролна среща.

Проверката се игра в дупнишката зала "Спортна".

Последва още един допълнителен гейм, в който отново бе спечелен от домакините с 25:21 и те оформиха крайното 4:1.

Пандемията тотално обърка програмата в дамската волейболна Шампионска лига

Само два дуела ще се играят по програма

Така тимът, воден от Виктор Карагьозов, записва втора победа в предсезонните проверки, след като преди два дни се наложи като гост над ПСК Локомотив с 3:0 гейма.

Успехът над "червените" е и реванш, след като в първата среща между двата тима, преди седмица в София, дупничани загубиха с 1:4.

Любо Ганев към съдии и делегати: Всички сме един волейболен отбор

Българската федерация по волейбол и съдийската комисия организираха първия семинар за съдии и технически делегати след старта на световната пандемия

Марек продължава с приятелските срещи преди старта на Суперлигата, като на 29 септември приема Пирин (Разлог).

Националките до 17 години загубиха от Марица преди старта на Евро 2020

За момичетата на Иван Петков това беше четвърта контрола от началото на подготовката