Левски София спечели срещу сръбския Цървена звезда и италианския Волей Тревизо при момчетата до 15 г. на силния международен турнир по волейбол "Звезди на бъдещето", който се провежда в спортната зала на "сините" в София.

След 4 победи от 4 срещи Левски се нуждае от само един спечелен гейм в последния си мач срещу руския Москва, за да стане шампион в първото издание на турнира. Левски е лидер в класирането с 11 т., а Волей Тревизо и Москва имат по 8 т.

При момичетата българският ЦПВК ще излезе срещу сръбския Цървена звезда в директна битка за първото място във финалния кръг на турнира. И двата тима спечелиха след обрати мачовете си срещу Левски София във втория ден на надпреварата. Така Звезда оглави класирането с 10 т., а ЦПВК е втори с 9 преди да се изправят един срещу друг.