Волейболният отбор на Левски започна с победа участието си в европейските клубни турнири за новия сезон. В първа среща за Купата на ЦЕВ, играна в столичната зала „Христо Ботев", сините се наложиха с 3:1 гейма над финландския Иску (Тампере). В отделните части резултатът бе 25:16, 26:24, 20:25, 25:16.

Като изключим третата част, в която домакините отстъпваха на игрището, момчетата на Мартин Стоев показаха много по-добра и напълно заслужено се поздравиха с успеха.

Успехът на Левски бе наблюдаван на живо от националния селекционер Камило Плачи, който се появи в залата в компанията на члена на УС Боре Кьосев.

За съжаление обаче победата над Тампере бе изгледана на живо от едва 300 човека.

Иначе волейболистите на Левски успяха да вземат частичен реванш за загубата на футболния тим от Тампере преди няколко години, която влезе във фолклора на родния футбол.