Отборът на Кан, където играе българинът Данаил Милушев, претърпя загуба при гостуването си на Пари Волей с 1:3 гейма (23:25, 22:25, 25:23, 22:25) и остана на второ място в редовния сезон на френското волейболно първенство.

Пари Волей, който защитава шампионската си титла, има 60 точки в челото на таблицата, а Кан е с 55. Това означава, че волейболистите от "Лазурния бряг" почти сигурно ще влязат и в плейофите като втори, но все пак съществува вероятност да бъдат изместени от Стад Поатие в последния кръг. Тогава Кан играе със седмия Туркоа и при загуба с 0:3 или с 1:3 гейма няма да вземе повече точки, а в същото време Стад Поатие може да добави към актива си от 52 точки още три, ако се наложи убедително над четвъртия Тулуза.

Данаил Михайлов, който играе за Рен може да остане в отбора още две години след като получи предложение за удължаване на договора. Рен е на десето място в класирането без шансове да се изкачи напред.