Хебър надигра Левски с 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) в дербито на третия кръг на Суперлигата. Двубоят се игра в зала "Васил Левски".

Двубоят бе белязан със скандал. Срещата бе прекъсната за 20 минути в третия гейм.

При резултат 8:4 за домакините старши-треньорът на Левски Владимир Николов извади състава от терена, в знак на недоволство от съдийски решения. След това обаче треньорското ръководство на "сините" размисли и реши да върне отбора на игрището и мачът бе доигран.

Волейболистите на Атанас Петров доминираха в първите две части, като оформяха стабилна преднина.

"Тигрите" оглавяват временното класиране, като има в актива си 9 точки (3 победи). Левскарите са пети с 5 точки (2 победи, 1 поражение).