Националнят разпределител Георги Сеганов влезе в средата на втория гейм и се включи много добре за победата на България над Северна Македония с 3:1 гейма. Ето какво сподели той пред BGvolleyball.com след добрия си мач:

"През първия гейм македонците ни натиснаха със сервис. Ние още не бяхме сработени. Имаше много атаки на единичен блок, които не завършихме. Но като цяло мисля, че подготовката на тима ни върви добре и имаме време да се сработим.

Получих възможност  за изява във втория гейм. За това тренирам всеки ден, за да влизам и да играя добре. Дадох всичко от себе си. Смятам, че влязох и направих хубави неща.

Предвид ситуацията с пандемията, контролите със Северна Македония са най-добрия вариант за нас. Съперникът има добър отбор и стават добри мачове.  А и съвместните  проверки ни улесняват да не пътуваме в чужбина и да се излагаме на излишен риск.

Оптимист съм за предстоящата квалификация и смятам, че ще се класираме за Евроволей 2021", Георги Сеганов.