Тимът на волейболиста Евгени Иванов БОТ Скра Белхатув се класира за полуфиналните плейофи в първенството на Полша.

В четвъртфиналната фаза отборът на Пушка надигра с 3:0 победи Политехника Варшава. В третата среща от серията Скра победи с 3:1 гейма (25:23, 19:25, 25:17, 25:22). Доскорошният ни национал започна в титулярния състав и бе на полето цял мач.

Почти сигурно съперник на Скра на полуфиналите ще бъде тимът на Ченстохова, който води с 2:0 победи  срещу Ресовия Женшув.

Шансове да играе на полуфинали има и друг бивш български национал Николай Иванов (на малката снимка). Неговият тим Ястжембски Вигел среща на 1/4-финалите Мостостал Азоти Кенджиежин, като в първите два мача двата тима си размениха по една победа.