Волейболният ЦСКА не успя да стигне до финала за Купата на България, след като бе елиминиран от надпреварата от силния състав на Добруджа 07.

"Армейците" стартираха отлично в първия гейм срещу съперника си. Въпреки че изоставаха в резултата, "червените" успяха да обърнат домакините на финалната шестица и триумфираха с 25:23.

ЦСКА срещу Добруджа в полуфиналите за Купата на България

Финалът е в неделя

Във втората част тимът от Добрич отново поведе, но този път не допусна обрат и геймът завърши на 18 точки. Третият гейм бе буквално повторение на втория и завърши при резултат 25:19 за Добруджа 07.

В четвъртия гейм отново ЦСКА не успя да намери съпротивителни сили и "армейците" бързо допуснаха сериозна разлика в точките, която така и не успяха да стопят до края, пише официалният сайт на клуба.

ЦСКА - Добруджа 07 1:3 (25:23) - (18:25) - (19:25) - (21:15)

Стартова шестица: 2.Христо Цветанов, 7.Яни Георгиев, 9.Ивайло Стефанов, 11.Красимир Георгиев, 12.Смилен Мляков, 18.Владимир Станков, 13.Мартин Божилов - либеро

Старши треньор: Александър Попов