ЦСКА и Левски осигуриха участието си във финалния турнир за Купата на България по волейбол.

"Червените" спечелиха при гостуването на Арда с 3:0, а "сините" се наложиха в три гейма над Дея Спорт. Участие в срещата на "сините" взе и ветеранът Владимир Николов.

За финаната осмица се класираха още Монтана, Пирин Разлог, Хебър и Марек Юнион-Ивкони, а последният четвъртфиналист ще бъде определен от мача Звездец (Горна Малина) - Нефтохимик 2010 на 8 януари.

Добруджа 07 (Добрич) се класира за 1/4-финалите след победа над резервите на Миньор (Перник) с 3:0 (25:10, 25:11, 25:14).

Финалната фаза в турнира ще се проведе в средата на януари в Пазарджик в рамките на три дни - четвъртфинали, полуфинали и финал.

Днес са срещите от четвъртия кръг на волейболната "Купа на България"

Монтана гостува в Русе на Дунав, Черно море приема Пирин (Разлог)