Хебър победи като гост Левски с 3-0 гейма, в мач от трети кръг на мтжката волейболна Суперлига и излезе начело в класирането. Ето какво сподели старши-треньорът Атанас Петров заяви за BGvolleyball.com за според него очакваната победа:

България срещу Сърбия и Франция на олимпийската квалификация в Берлин

Днес от Волейболната федерация на Германия потвърдиха разпределението на двете групи

"Очаквана победа и резултат. Доволен съм, че победихме Левски в три гейма. Играхме добре, но след успеха в първите две части, в третия гейм настъпи известно отпускане. Важното е, че го преодоляхме и затворихме мача в три гейма.

Съхранихме силите си за следващия двубой, защото тази седмица имаме два мача за седем дни. Имаме гостуване на ЦСКА, като не си правим илюзии за лесна победа. Трябва да подходим към мача много отговорно и концентрирано. Тяхната зала е по-малка и това ще се отрази на сервиса и посрещането ни. Трябва да намалим грешките си на тези два елемента за да вземем победата", каза Петров.