Водената от Росен Стоянов формация на Витоша (Бистрица) до 17 години разби с 5:0 като домакин състава на Пирин 2001 (Благоевград) в среща от 18-ия кръг на първенството за юноши-младша възраст, зона "София".

Тон за разгромната победа даде Ивайло Петров, който се разписа още в 6-ата минута. В 25-ата Мартин Тодоров удвои, като авансът на бистричани от два гола се запази до почивката. След нея паднаха нови три гола във вратата на благоевградчани.

Витоша (Бистрица) и Септември не се победиха

Витоша (Бистрица) и Септември не излъчиха победител, съдиите отново се проявиха

Срещата завърши без попадения

Подобно на първата част отново Ивайло Петров пръв намери път към мрежата на съперника с попадението си в 56-ата минута. В 71-ата Иван Стоянов заби четвърти гол за Витоша, а крайното 5:0 оформи Алекс Терзийски секунди преди края на редовното време.

С новите три точки Витоша събра 39 в актива си и дели третото място във временното класиране с Царско село. Лидер е Левски, който има 44 точки на сметката си, но и два мача повече от бистричани.