Мапуку заменя Прохазка.

84′

Гочев заменя Цанков.

77′

Продължителна атака с много разигравания на левскарите, топката попадна в Белмонт, който стреля, но крайно неточно.

75′

Жълт картон и за Пеев.

74′

Жълт картон за Мишо Иванов.

72′

Кабрал опита удар от малък ъгъл, но Иванов спасява.

67′

Удар на Буш от въздуха в наказателното поле, твърде слаб и безпроблемно уловен от Мишо Иванов.

63′

Жорди Гомес се опитва да стреля извън наказателното поле, но ударът му минава до вратата.

58′

Кабрал влиза на мястото на Вутов.

56′

Христов заменя Отофе.

55′

Левскарите продължават да играят прекалено бавно и мудно, без никаква идея как да преодолеят добре подредената защита на "тигрите".

50′

Белмонт заменя Панайотов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Жорди Гомес пропуска от бялата точка!

42′

Дузпа за Левски и жълт картон за Цанков, който изчисти топката от крака на Вутов, но съдията прецени, че е имало опасна игра! Изключително слабо реферско решение!

38′

Прохазка се опита да намери Буш с извеждащ пас, но Мишо Иванов излезе и изпревари румънеца.

34′

Обертан стреля извън наказателното поле, но ударът му е спасен.

32′

Принудителна смяна в състава на Витоша - Мишо Петров заменя Йордан Върбанов.

27′

Разбъркване в наказателното поле след статично положение, топката достигна до Яблонски, който обаче не успя да я уцели с крак.

23′

Мики Орачев можеше да вкара ефектно попадение! Защитникът стреля извън наказателното поле, но Мишо Иванов с върха на пръстите си изби в корнер.

18′

Цветкович бе изведен от Обертан отдясно в наказателното поле, но подаването на сърбина бе пресечено и избито в ъглов удар.

12′

Отофе е изведен срещу Митрев, но вратарят успява да спечели двубоя с футболиста на Витоша.

8′

Серджиу Буш опита удар по диагонал, който можеше и да се окаже центриране, но Мишо Иванов улови топката.

3′

Съвсем очаквано левскарите се пренасят в половината на съперника след първия съдийски сигнал.

1′

14. Четин Садула 25. Георги Ангелов

Витоша приема Левски на националния стадион в мач от 16-ия кръг на Първа лига. Новаците в елита все още нямат победа в шампионата при майсторите, а на пътя им застава командата на Делио Роси.

В първия мач между двата отбора "сините" спечелиха с 2:0 на "Георги Аспарухов", а това бе и последният мач за Николай Митов начело на левскарите.

Със сигурност настроението в тима от "Герена" следва да е приповдигнато, имайки предвид факта, че вторият в класирането ЦСКА вчера стигна само до 1:1 срещу Ботев. При победа днес селекцията на Делио Роси ще скъси аванса на "червените" на 4 точки.

Лидерите в отбора на "сините" - Габриел Обертан и Давид Яблонски, имаха проблеми с контузии, но в крайна сметка се възстановиха и ще играят днес срещу "тигрите".

Костадин Ангелов: Щеше да е по-добре да играем срещу Левски в Бистрица, сега ще е като на музей

Костадин Ангелов: Един играч на Левски струва колкото целия ни отбор

"Не мисля, че има с какво да се изненадаме"