Наставникът на Витоша (Бистрица) Енгибар Енгибаров бе доволен от играта на своя тим в мача с Берое, но не и от резултата. Бистричани загубиха с 0:1, а победното попадение на Зоран Йосипович падна в 84-ата минута.

Берое победи Витоша (Бистрица) с 1:0

Берое се справи трудно с Витоша, Зоран Йосипович герой за "зелените"

Старозагорци сложиха край на негативната си серия

"Реалният резултат е равен. Всички видяха, че стояхме добре тактически и физически. Първото чисто положение в мача го имахме ние. Ако Кабов беше вкарал в 6-ата минута, мачът щеше да стане по-труден за Берое. Поздравявам момчетата. Изпълниха тактическите задачи и загубихме незаслужено. Отборът на Берое има доста добри футболисти. Виждате с какъв арсенал от футболисти разполагат. Радващото за мен е, че бяхме равностойни.

Убеден съм, че през втория полусезон отборът на Витоша ще бъде коренно преобразен. Тази година се наложи да направим всичко в движение. Гледаме да окомплектоваме нещата. Доволен съм, тъй като ежедневно работим. На всеки един отбор няма да му е лесно срещу Витоша", завърши Енгибаров.